Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Bepisil a gyerek és nem...

Bepisil a gyerek és nem érdekli, hogy lesz így szobatiszta?

Figyelt kérdés

Játék közben, szőnyegen, udvaron, teljesen mindegy, egyszerűen bepisil. Jobb esetben szól, hogy hoppá, ez pisi volt, de legtöbbször csak hoz papírt feltörölni szó nélkül, aztán simán játszik tovább pisis nadrágban (vagy anélkül)

Nem fél a wctől, ha kérdezgetem sűrűn, előbb-utóbb ráül, és pisil, boldogan húzza le.

Hogy az istenbe lesz így szobatiszta, ha egyáltalán nem érdekli az egész?

Ősszel ovi, mostmár szorít az idő.



#szobatisztaság #bepisilés #Pelus leszokás
júl. 23. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
pelenkába is belepisil? vagy miért nem adsz rá?
júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Pöröghetsz a fejeden is, ha még nem érett meg rá a gyerek
júl. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mert esedékes a pelusról leszokni. Úgy nem fog, ha mindig adok rá.
júl. 23. 14:28
 4/16 A kérdező kommentje:

És mikor érik meg? Honnan tudom?

A tesója már ovi előtt bőven már ágytiszta is volt, nem adtam rá, pár alkalom után szólt, hogy pisi! és mentünk wcre.

júl. 23. 14:30
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Még nem érett rá.
júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem, úgy nem fog ha nem érett.

Azt csak kondícionálás nem valódi szobatisztasag

júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

És akkor hogy lesz?

Miből tudom, hogy megért rá?

júl. 23. 14:38
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha szól, hogy pisilnie kell. A gyerekek nem egyformák, attol még, hogy az egyik ágytiszta volt ovi előtt a másik nem biztos, hogy az lesz. Van, aki 4-5 évesen is használ éjszaka pelenkát.

Azzal, hogy teljesen szabadon hagyod nincs is következménye, oda fog, ahova épp kedve van. Ez mutatja, nem érett a gondolkodása, hogy belássa, hogy ez nem így működik. Add vissza a pelust, egy idő utan kényelmetlen lesz neki, látja, hogy "ti" a nagyobbak nem így csinaljátok.

júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És az oviban ezt el fogják fogadni?
júl. 23. 15:08
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem érdekli/zavarja, akkor nem tudsz mit csinálni. Vehetsz bugyipelust, amivel tudja gyakorolni, hogy le-fel veszi és elmegy wcre, de annak is inkább a határon van értelme, amikor már akarja ő is a szobatisztaságot, maximum egy kicsit becsorog, mert későn kapcsol.

Tudom, hogy az ovira kéne, de nem tudod erővel szobatisztaságra szoktatni.

júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!