Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek normális egy 8...

Szerintetek normális egy 8 éves lányon a műköröm?

Figyelt kérdés
ma láttam a trolin egy kislányt, max 8 éves lehetett, de az még semmi, h 1 centis volt a műkörme, és festve volt, de rágózva bevágott elém (közém és a párom közé) majd nyammogva közölte a szemével, hogy "mit akarsz te kis izé itt én szállok le előbb úgyis, és takarodjál" ... ez amúgy nem sikerült neki mert párom hátratolta, és engem engedett előre... én letaglóztam a kislány műkörmeitől, szóval felőlem leszállhatott volna előttem, úgyse vettem volna észre... nem az esettel van bajom, hanem h mi lesz ebből a kislányból??? (kisebbségi származású volt egyébként, de ez sincs a kérdésemben gondként jelezve) és minek hajt az ilyen egy 27 éves pasira?? nem vagyok paranoiás, de a kiscsaj szó szerint abban a hitben volt h majd a párom az ő oldalára áll... (nemtom ez részletesebben leírni, látni kellett volna) ez a jövő tényleg? :( nagyon kiábrándító...
2010. jún. 26. 23:10
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg ennyit változott pár év alatt? Na ezt sem hittem volna...


Amúgy azt azért kötve hiszem, hogy egy 8 éves nem jár iskolába, akár cigány, akár nem.

2010. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Szerintem a műköröm és a smink nem a nyolcéveseknek, és nem gyerekeknek való, minimum 18 éveseknek és afölött ajánlott. A szülő viselkedésén, életformáján és neveltetésén is múlik, mi az, amit megvásárol a gyermekének.
2021. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!