Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek normális egy 8...

Szerintetek normális egy 8 éves lányon a műköröm?

Figyelt kérdés
ma láttam a trolin egy kislányt, max 8 éves lehetett, de az még semmi, h 1 centis volt a műkörme, és festve volt, de rágózva bevágott elém (közém és a párom közé) majd nyammogva közölte a szemével, hogy "mit akarsz te kis izé itt én szállok le előbb úgyis, és takarodjál" ... ez amúgy nem sikerült neki mert párom hátratolta, és engem engedett előre... én letaglóztam a kislány műkörmeitől, szóval felőlem leszállhatott volna előttem, úgyse vettem volna észre... nem az esettel van bajom, hanem h mi lesz ebből a kislányból??? (kisebbségi származású volt egyébként, de ez sincs a kérdésemben gondként jelezve) és minek hajt az ilyen egy 27 éves pasira?? nem vagyok paranoiás, de a kiscsaj szó szerint abban a hitben volt h majd a párom az ő oldalára áll... (nemtom ez részletesebben leírni, látni kellett volna) ez a jövő tényleg? :( nagyon kiábrándító...
2010. jún. 26. 23:10
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
nekem igazából csak a nézésével volt gondom... páromnak meg azzal h engem félrelökött... (ebből adódóan a szülőkkel, akik ilyenre nevelik) egyik előzős kérdésre válaszolva: pár csajjal-nővel volt, ezek mindig csoportosan járnak tudjátok... 2 középkorú meg 2 fiatalabb lány...
2010. jún. 29. 10:02
 22/32 anonim válasza:
100%
Hát..ez nagyon durva:O Én 16 éves vaygok és anyum tavaly ballagásra alig akarta megengedni a műkörmöt de végül megengedte de akkor volt egyzser és azóta se ..És nem engedi anyum hoyg fessem magam hajamat stb.
2010. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

nem normális, de sajna ez van bele kell törődni.

15vagyok és nekem is csak a ballagásom "alkalmából" engedte meg anya a műkörmöt.(nem kihivó, halványrzsaszin apró virággal) ha leesik nem csináltatok másikat.

2010. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Most vettem észre, hogy bővült a gomkínálat a besúgó gombbal :)
2010. júl. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 LittleFairy: válasza:
100%
hát ez borzalmas..normális annak a szülője?
2010. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
63%

jujj. ez azért durva. nekem 8 évesen eszembe se jutott volna a műköröm!!!

most 14 vagyok, sminkelem magam rendesen, divatosan öltözködöm, magassarkkút hordok, de a hajamat nem engedik anyáék festeni, meg a műkörmöt se. ezeket nem is akarom. a hajam szép színű, a körmöm meg kényelmesebb röviden. festeni így is tudom!=)

2010. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de egy általános iskolában ilyet megengednek? Amikor én jártam általánosba, még nyolcadikban sem volt szabad hajat festeni, körmöt lakkozni is csak szolidan, műköröm szóba sem kerülhetett. Pedig azért ez nem volt olyan régen, még csak 23 éves vagyok. Plusz anyukám tanár, de szerintem ha bármelyik gyerek műkörömmel menne iskolába, első dolga lenne a szüleinek szólni, hogy ezt nem lehet.
2010. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Így reggelre beugrott, hogy nyári szünet van most. Na mindegy, ez még így is a szülőt minősíti, nem normális az a szülő, aki a 8 éves gyerekének megengedi a műkörmöt.
2010. júl. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
84%
Inkább afelé tapogatózz, hogy a cigányok nem is járnak iskolába :P
2010. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
85%
Petra, a volt sulimban (most 6osztályos gimis vagyok) elvileg tilos volt a smink, a hajfestés, a körömlakk. Mégis, a felsősök közül a lányok felének be volt melírozva a haja, az egyik csaj meg folyton változtatta a hajszínét. Ennyit arról, hogy mit lehet most egy suliban és mit nem.
2010. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!