Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Linkelne nekem valaki honlapot...

Linkelne nekem valaki honlapot ahol meg tudnám nézni, hogy milyen a buggy prim kocsi (mozgássérült gyermeknek)?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, sajna nem találtam olyat, amit keresel, ezek nem jók? Vagy nincs közgyógyra?


[link]


Itt találtam valakit, akinek van (bezs felhasználói névvel), szerintem ha megkeresed,szívesen segít. Szép napot nektek!

2010. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, a másik link lemaradt...


[link]

2010. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézz körül, sorstárs szülők vannak

2010. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, a buggy sportbabakocsit jelent, a pram (tudom, hogy prim-et irtal, de gondoltam csak elgepeles:)) meg siman babakocsit.

[link]

Hatha talalsz valamit:)

2010. jún. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre goldosz? [link]
2010. júl. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] Ja, és még itt van többféle is.
2010. júl. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia,nekünk ilyen tipusú kocsink van.

sajnos utazásnál nem tudjuk használni mert nem fér be a kocsiba.ez a 2 es méret.attól is függ mekkora a gyerkőcöd,mert én fiam 12 éves 40 kiló és elléggé testes fickó ugyhogy most én is babakocsit hajtok neki mert a tolókar nyomja a vállát.nekünk van még egy aulky 21 es,ezt hat éve használjuk és nem bántam meg hogy megvettük mert nagyon könnyű strapabiró kocsi.csak már ez is kicsi.a rehab zrt lapján meg tudod nézni az aulkyt és a buggyt is .üdv Gabi

2010. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!