Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek az ikreimmel? 11...

Mit tegyek az ikreimmel? 11 évesek és nem lesznek így barátai se. Férjem szerint csajuk se lesz később.

Figyelt kérdés

Annyira összenőttek az egypetéjű ikerpár fiaim lelkileg, hogy nagyon is elválaszthatlanok lettek.

Nicsenek barátaik az ikreimnek mert nagyon erőszakosak a suliban.

MIndent együtt csinálnak egymás nélkül semmit.

Ha suliban szétválasztják az ikreket a tanárok akkor mindig sírva fakadnak.

MIt tegyek mert egyrészt önnálóak se lesznek és barátaik se lesznek de szétválasztani nem lehet.

MI a véleményetek általában az ikrekről?a kapcsolataikról, meg bármi ilyesmi.És kérlek adjatok valami tanácsot.:d


2010. jún. 8. 18:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Írasátok be öket különböző délutáni programokra.
2010. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Egyet írtam én az ikres sztorik közül-.-"ezt eltaláltad de a másikat nem én és elég érdekes mert a kérdésben az van amit én válasznak írtam.

Köszönöm a válaszokat.Megfontolom még, hogy szólok neked majd azokban a játékokban.

2010. jún. 10. 14:05
 13/13 anonim ***** válasza:

Elolvastam a linkeket.Te milyen igeidőben/személyben/számban írsz?Nagyon gáz,se vessző,se írásjel.Vagy a gyerekeid írták?Én már 2. osztályban hibátlanul írtam,nem 11 évesen.Nagyon gáz.

"Szétválasztani nem lehet".Miért?Inkább most,minthogy később majd ne találjanak munkát,párt a másik nélkül...Másik suli,másik osztály,másik szakkör,másik sport,egyik az egyik nagyinál egy hétvégére,másik a másiknál.....

2010. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!