Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Pici babával hová tudok...

Pici babával hová tudok közösségbe menni Szegeden?

Figyelt kérdés
A kisfiam 9 hónapos és nagyon nyűgös, sírós. Nem nagyon tudok mellőle elszabadulni, mindig bújik, és csak vele kellene foglalkoznom. Kicsit akaratos is, szerintem ha hasonló korú gyerekekkel találkozna akkor változna.
2010. jan. 9. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Málta játszóház?
2010. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi voltunk már játszóházban (Máltai, Százszorszép, egyszer a Játékdzsungelben is). Persze játszótéren, amikor még lehetett (alig várom a tavaszt!:)

Van babaúszás az Anna-fürdőben. Oda mi nem járunk különböző okokból.

A Százszorszép Gyermekházban tart egy hölgy Falovacska címen dalos, játékos ringató-foglalkozást is (kedd 9:30). Itt voltunk párszor, mikor kisebb volt, de épp jött a foga, és sokat sírt, nem akartam zavarni másokat. Most épp arra gondoltam, hogy elmegyünk újra. 1,5 éves

2010. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

az enyém is hasonló korú, 16 hónapos:)

mi még soha nem voltunk ilyen helyen, de most kedvet kaptam(majd ha elmúlik az influ-járvány:) )

ezek fizetősek?

a játékdzsungel hol van?

2010. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Játékdzsungel most költözött a Szatymazi útra az OBI mögé, ott még nem jártunk, csak a költözés előtt. Ilyen piciknek hétköznap 600 Ft/óra.

A Falovacska 500 Ft/alkalom (kb. 30 perc) volt, amikor kb. egy éve ott jártunk.

2010. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A Siha közi bölcsiben is van játszóház és nagyon szuper! Idén még nem nem voltunk, de tavaly 300 forintba került 1 óra. Ill. a Retek utcai nagy játszótéren is tartanak foglalkozásokat.
2010. jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!