Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Fiam 11 éves ADHD-s figyelemhi...

Ecseti Jozsefné kérdése:

Fiam 11 éves ADHD-s figyelemhiányos. Szeretném megkérezni, hogy jár-e az emelt csalái?

Figyelt kérdés
Apszihiátertől kértem,hogy adja meg a madántanulói papírt,e azt mondta,hogy azt nekem kell kérnem az iskolától.ebben az évben összesen 2.hónapot járt,mert éjjel se tud aludni.
2014. márc. 3. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
A pszichiáter nem adott erről papírt? akkor próbálj meg az osztályfőnökétől erről igazolást kérni, arról, hogy pszichiáterhez jár és bajok vannak vele. Utána azzal az Önkormányzat szociális osztályára menj, ott majd elmondják, hogy jár-e. Mit szeret csinálni a gyerek? Mi az,ami leköti? Ne nézzen tévét, ne számítógépezzen, az nem jó neki. Minél előbb valamilyen kézimunkára épülő szakmát próbáljatok tanítani neki.
2014. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tejmentes és gluténmentes diétát próbáltátok?

Az emelt családit az államkincstárnál kell intézni.

2014. márc. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a pszihiáter nem ad papírt,mert azt mondta,hogy elötte nem viselkedik izgágán a gyerek,de ő állapította meg,hogy ADHD-s.az a baj,hogy semmi nem köti le mindig onatkozik
2014. márc. 6. 17:37
 4/11 A kérdező kommentje:
szia! még nem probáltuk a tej,és gluténmentes diétát.szerinted az használ?tudom,hogy az államkincstárnál kell kérni,de azt mondták,hogy ott csak akkor adják,ha szakorvos lepecsételi a tartósanbeteg nyomtatványt
2014. márc. 6. 17:40
 5/11 anonim ***** válasza:

A Nevelési Tanácsadóban és a Bizottságnál jártatok? Esetleg ott tudnak segíteni.

Az emelt családihoz valóban szakorvosi igazolás kell, de azt hiszem inkább gyerekpszichológus ad ilyen igazolást. Nekünk van, bár nem ezzel a diagnózissal.

2014. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Voltunk a tanulmányi Bizottságnál és most megyünk 31-én kontrolra.Arra a bizottságra gondolsz? Nekem azt mondták,hogy csak pszihiáter adhat ki papírt.Az a nevetséges,hogyha elmegyek maszek orvoshoz az pénzért egyből lepecsételi.
2014. márc. 7. 07:27
 7/11 anonim ***** válasza:

A tejmentes kb 1 hét után már látványos lehet, a gluténmentes 3-4 hónap után.

De minden adalékos műkaját el kell hagyni, csoki, keksz, stb... nem tudom, mennyi a különbség, de talán megéri a magándoki a papír miatt? Ha magántanuló lesz, ki tanul vele?

2014. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a magándoki 20.000.-.sajnos erre most nincs pénzem.ha magántanuló lessz én tanulnék vele.
2014. márc. 8. 14:27
 9/11 anonim ***** válasza:
az 1-es miért nulla? (segíteni akartam)
2014. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
melyik 1-es?nagyon sokat segítettél
2014. márc. 9. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!