Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Gyakorlott anyukák! Hogy...

Gyakorlott anyukák! Hogy kezeljem a hisztit?

Figyelt kérdés
Bölcsiiben dolgozom, és van egy 3 éves kisfiú, aki kezelhetetlen. Egyszerűen nem hallgat rám, mindig annak kell lennie amit ő szeretne, mert ha nem akkor földhöz vágja magát és ordít. Soha nem találkoztam még ilyen gyerekkel. Alapjába véve viszont tud ő nagyon aranyos is lenni. De, ha valami nem tetszik neki akkor kezdődik az ordítás. Mit lehet az ilyen gyerekkel csinálni?
2011. ápr. 27. 17:07
 1/9 TKI Ibolya ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz a hisztivel,mert ha látja hogy elér vele bármit is akkor legközelebb is hisztizni fog ha valami nem úgy van ahogy ő akarja.Pár alkalom és rájön magától hogy hiába hisztizik nem vagy rá vevő nem ér el vele semmit.
2011. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már ezt bevetettem, hogy nem figyelek rá, de ez sem használ neki, ugyanúgy csinálja. :S
2011. ápr. 27. 17:12
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
egy pohár hidegvíz
2011. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te is vesd magad a földre, kapálózz, bömbölj. Ha elég elrettentő példát mutattál neki, biztos abba hagyja ( Jajj dadus.. ne égess már :) )
2011. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én átléptem felettük ha hisztiztek. Engem nem hatottak meg vele, viszont párszor beverték a fejüket a nagy kapálózásban, le is szoktak hamar. Nincs közönség, nincs tutujgatás, nincs hiszti.
2011. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom dettó ezt csinálja. Itthon velünk is nagyon gáz de az óvodából ma haza is küldték, hogy ez nem neki való. Én sem tudom, hogy igazán mit lehetne vele csinálni, én nem szoktam tudomásul venni. De az óvónő teljesen tanácstalan volt. Meg hívott, hogy menjek azonnal. Nem értem, a főiskolán semmit sem tanítanak? Az az egyszerűbb, ha hazaküldi a gyereket, hogy ne is vigyem soha többet?

Azt hittem azért ők jobban értenek a gyerekekhez, nekem csak 2 van, ő már sokkal többet látott.

2011. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy ennyire hisztissel még sosem találkoztam. 15-en vannak a csoportban, de csak ez az egyetlen egy műveli ezt.:(
2011. ápr. 29. 19:00
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
nem szégyen megütni a gyereket. mi is kaptunk gyerekkorunkban egy-két makarenkói sallert
2011. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell még csak ránézni sem, sőt a többi gyerekben is tudatosítani kell, hogy ha ez elkezdődik, akkor ne figyeljenek oda, ne legyen közönség. ha ez fél óráig tart, akkor tartson addig, bár nem hinném, hogy kibírná olyan sokáig.
2011. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!