Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért van ennyi neveletlen...

Miért van ennyi neveletlen gyerek manapság?

Figyelt kérdés

Iskola mellett lakom és többször tapasztaltam hogy a gyerekek beszólogatnak felnőtteknek.



Lány tesómnak pl múltkor egy c gyerek szólt be hogy de meg b*sználak.

Én munka miatt(sokat dolgoztam) és karikás volt a szemem a fáradságtól.


Szóval ma 3 kislány szólt be hogy "adjak valami kenőcsöt a karikás szemedre?"

Nem vagyok öreg 35/F de mikor én jártam suliba eszünkbe se jutott volna szövegelni felnőtteknek.

Ennyire gyenge a gyerek nevelése mai világba?


Természetesen tovább mentem mert kislányokkal nem álok le vitatkozni.

De bosszantó hogy mit megengednek maguknak a gyerekek...


De volt olyan is hogy ismerősömnek egy c gyerek szólt be mert kirúgták a labdát az utcára hogy " hé te köcsög add már vissza a labdát".



jún. 27. 11:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Mindig mosolygok azon, amikor nálam fiatalabbak kezdik a "mai fiatalok" szöveget.


De, akkor is voltak problémás gyerekek, volt, aki szövegelt felnőttnek. És nem, nem volt cigány. (Látod, nem olyan nehéz leírni, vagy csak nem mered?)

jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
A neveles hianya.. amikor mar w gyerekee csunyan se szabad nezni.. amikor azt hiszik szepszavakkal kell mindent elmagyarazni.. mi meg tudtuk azt ha anya kimondta teljesen a nevunket akkor vigyazba alltunk . Tudtuk mi a fegyelem. Ha otthon a gyerek nem tanulja meg hogy a szuleit tisztelni kell akkor mast se fog. Nem azt mondom hogy verni kell a gyereket.. de mi meg hisztiztunk vagy barmi addig a sarokba alltunk.. es onnan csak akkor johettunk ki amikor abba hagytuk.
jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Cigó kölkeken ne csodálkozz, azok régebben se voltak jobbak semmivel sem. A többi meg... Mindig egyre hülyébbek.
jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

4. osztályos a nagyobb lányom.

Egyik nap esett az eső mikor mentem érte így behúzódtunk, nem kint vártuk.

Egy tanulószobás kb 5.es osztály volt kint de amit a 70%-a művelt és ahogy beszéltek az botrány...a tanár is süket fülekre talált.

Ha mi ilyeneket csináltunk volna ekkora korunkban minimum egy tockos járt volna érte pedig "csak" 35 éves vagyok.

Pár normálisabb gyerekkel elkezdtünk ott beszélgetni (volt köztük kisebbségi) hogy ezek mindig így viselkednek és nem, nem romák mielőtt ítélkeznénk

jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Mindig is voltak neveletlen gyerekek, de sajnos most már a nevelt gyerek a ritka, mivel felnőtt az a generáció, akiket már nem neveltek, és nekik lesznek gyerekeik....
jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Arról nem is beszélve hogy egymás között is mint a kutyával...

Ja meg a kislány a másiknak " láttad Tik-tokon azt a kurvát?"


Meg ha háború lesz mind meghalunk politizálnak a 8-10éves kislányok közbe nevetnek...Fel se fogják mint beszélnek.


Szörnyű...

jún. 27. 12:08
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom attól is függ merre laksz. Én egy pest megyei általános és középiskola mellett megyek el minden nap, kb 12-18 éves korig szoktam látni mindenféle gyereket és a legtöbb rám se néz, nem szólnak be. Egymással hangosan beszélgetnek, de azt se mondanám, hogy csak úgy repkednek a "kötőszavak" vagy bármi. Teljesen átlagos gyerekek. És ez nem egy elit suli, teljesen átlagos. Gondolom neveletlen gyerek is van bőven, de az nem igaz, hogy csak ilyen van.
jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 3 nem cigány kislány szólt be egyszer, hogy szia cica, van gazdád. Köpni nyelni nem tudtam. Szívem szerint nyakon vágtam volna őket.
jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
A mi időnkben nem volt ennyire elterjedt az internet, nem volt telefonja a gyerekeknek, amin mindent is nézhettek. Teljesen más tartalmak vannak már,mint mikor mi voltunk gyerekek. Akkor a szülők nevelték a gyerekeket, most a média. És hiába próbálkozik a szülő ezeket korlátozni, a társaságban mindig lesz egy-két gyerek, akinek semmi sincs tiltva, és viszi magával a többieket.
jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
7# Borsod megye ált iskola. Szó szerint álltalános...Szóval van a városba elitebb is.
jún. 27. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!