Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Volt már olyan valakinek,...

Volt már olyan valakinek, hogy nem szokott be a gyerkőce bölcsibe?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig próbálkoztatok?
2010. okt. 13. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még az óvodába sem szoktam be, nem volt egyetlen barátom sem, utáltam ott lenni, emlékszem, hogy évekig minden reggel sírtam, aztán a harmadik év végén már nem, egyszerűen megszoktam. Mindig az óvónénik nyakán lógtam. Magyarul engem egyszerűen otthagytak, hadd bőgjek, mert mindenki ment dolgozni, végső soron ez is célravezető módszer, egyszer mindenki befejezi a hisztit.
2010. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

minden gyerek megszokja. a hiszti a szülőnek szól, nem azért, mert ott annyira rossz lenni. amint a szülő elmegy, a sírás is abba marad, nincs értelme tovább, hiszen akinek szólt, az elment. 5 perc múlva ő már rég el is felejtette a jelenetet, te meg egész nap a munkahelyeden ezen pityeregsz. addig fog sírni reggel elválásnál, amíg a bizonytalanság legkisebb szikráját is látni véli benned, hogy annyira sajnálod, hogy közel állsz a ponthoz, hogy sarkon fordulj és hazasétáljatok.

minden gyerek megszokja, hiszen jó ott lenni, 2-3-4 hét elteltével egyáltalán nem fog sírni.

2010. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rossz ott lenni, mondom, én évekig bőgtem, de gyereke válogatja :-)
2010. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én gyűlöltem a bölcsit. borzasztó volt. nem sok emlékem van, de azt tudom, hogy iszonyatosan nyomasztó volt ott lenni, minden reggel bőgtem jóanyámnak, hogy én nem akarok menni. néha szerencsém volt, és a nagyim feljött vidékről, és "elrabolt" biztosan ezért imádtam úgy őt, és ragaszkodtam hozzá. ő volt a megmentőm :D

az ovit már jobban szerettem. sőt!

jártam pesti oviba is, meg a nagyiékhoz vidékre is az oviba. ott már sok barátom volt, még szerelmem is :D

2010. okt. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyat még nem hallottam hogy egy gyereknek nem sikerült beszoknia a bölcsibe!Olyan viszont előfordul hogy hónapokig is tart a beszokás de akkor is beszokik,vagy a szülő hamar feladja és nem viszi többet bölcsibe!
2010. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden gyereket ott lehet hagyni a bölcsiben vagy oviban. Hogy beszokik, vagy betörik az más kérdés. Én 2 évig üvöltöttem minden reggel, és a fél napot az asztal alatt töltöttem. Szóval nem csak jóanyámnak szólt a hiszti. Ezzel könnyű megnyugtatni magunkat. Nekem is mondta az óvónő, milyen jól beszokott a szomszéd kisfiú. Na igen mikor és vittem a lányomat szoktatni 4-5 nap egymás után, ez a jól beszokott kisfiú, a maciját ölelgetve órákig ismételgette hogy apa-apa. Szóval egy dolog mit mondanak, és mi a valóság.
2010. okt. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!