Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Eszik (iszik) valakin...

Anyukák! Eszik (iszik) valakinek a gyerkőce Milupa 1 éves kortól ajánlott banános tejitalt?

Figyelt kérdés

Ízlik a gyerkőcnek?

Egy nap hányszor kap?

Kb.meddíg elég egy doboz?

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. szept. 21. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi egyszer vettünk a lányomnak, hogy kipróbáljuk, de nem rajongott érte, pedig a banánt szereti. 2-szer kapott belőle, reggel és este.Nekünk 1 doboz olyan másfél hétig volt elég, de ő elég keveset iszik: este 180ml-t, reggel 150-et. Remélem, tudtam segíteni.
2010. szept. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Az Én srácom azt fogadta el a síma helyett amikor be akartam vezetni a tejitalt (1 éves múlt és a szopizás nem köti le és már alig van tejem.),addig nagyon sokat kiöntöttem.Reggel és este kap.2-2dl megiszik mostmár eddig még ennyit sem.Pár napja van hogy beáll nála ez a mennyiség.Nagyon szereti a banánt és ezért gondoltam erre és bejött,mostmár megissza a simát is.
2010. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia!az en fiam is azt issza,szereti!este 3 decit reggel ket decit iszik belole!kb 1 hetig eleg egy doboz!
2010. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
240ml-t iszik meg 15 hós kisfiam reggel és este is. Egy doboz kb. 1 hétig elég.
2010. szept. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!