Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kedves Anyukák! Használ a...

Kedves Anyukák! Használ a szép szó vagy csak a tasli?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 18:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk a szépszó nem hasznàl, csak ha erélyesebben szólok. Tasli eddig nem kellett neki:) 21 hós
2010. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem használ a szép szó, akkor is van ezer más bűntetési forma (sarokba állítás, játék elvétele, stb.).

Nincs szükség a verekedésre, főleg mivel úgysem ér semmit!

2010. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
Azért érdekes a sok gyerekszerető anyuka hogy lepontozza azt,aki nem veri a gyerekét...hmmm....
2010. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2010. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
Szégyellném magam, ha a gyermekem félne tőlem, csak azért, mert én vagyok a nagyobb és erősebb, és megüthetem, ha olyanom van. Rosszul lennék magamtól, ha azt látnám, hogy ha felemelem a kezem bármilyen okból is, a gyermekem összehúzza magát. Biztos könnyebb elsimítani úgy a konfliktusokat, hogy rácsapok egyet a gyerekre, de én nem tudnám vele ezt megtenni,mert okosabb vagyok, mint ő, és a fegyelmezésnek számtalan más formáját ismerem.
2010. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó! Bárcsak te lettél volna az anyám, volt, hogy úgy megvert, hogy nem kaptam levegőt, de mára felcseperedtem és annak ellenére, hogy megmaradtak ezek a reflexek bennem, most én vagyok az erősebb és visszaadom neki amit csinál, hadd lássa, hogy mit ért el vele.
2010. júl. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Van, hogy nem használ a szép szó, és nagyon nehéz megállni, hogy a szemtelen vigyorát ne egy taslival töröld le az arcáról.

Nehéz. Volt már, hogy elborultam és ráütöttem a fenekére, amire nem vagyok büszke. De az sem használt, így törekszem, hogy ne hagyjam magam teljesen felbosszantani, mert tudom, hogy néha ez a célja. Inkább a büntetés, amit viszont ahogy nő, egyre nehezebb betartatni vele. Szóval tényleg időben kell elkezdeni és nem csak mosolyogni, hogy a "kis aranyos már feszegeti a korlátokat".

2010. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
95%

Liberális nevelés ide, vagy oda, 12-15 évesen akkorákat kaptam, hogy majd' leszállt a fejem, és egyből megértettem, hogy mi a szitu. Most már nem kell megütni, egyszerűen megértem, hogy mit, és hogyan. Úgy érzem, hogy szükség volt arra a három évre, hogy ne olyan legyek, mint a többi; drogos, alkesz, cigis, rossz gyerek. Megérte :)

16/f

2010. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

én gyerekkorom óta azt mondom magamnak, hogy ha nekem gyerekem lesz soha nem fogom megütni, mivel engem sokat bántottak. a mai napig nem bírom ha megfogják a hajam, mert a sok megtépés és a szekrénybe fejverés jut az eszembe, meg az ha felemeltem a kezem, hogy védjem a fejem, akkor kaptam a többit, hogy emeled a kezed anyádra? na én ilyen anya tuti soha nem leszek, se egy 10 hóssal, se egy 10 évessel

23 L

2010. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!