Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kikészülök idegileg! Mit...

Kikészülök idegileg! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A fiam 5 éves, és nem bírok vele. Alapjából véve nem lenne rossz gyerek, meg okos is, de ha társaságunk van, meg van bolondulva. Hiába jövünk össze vele egykorú gyerekekkel, nem tud velük játszani. Inkább szaladgál össze-vissza, ordibál, ellenkezik velük. Ha szólok neki, mintha meg se hallaná. Nem tud viselkedni mások előtt. Elmegy tőlem, ha szólok, hogy álljon meg, vagy jöjjön vissza, nem hajlandó rá. Szaladni meg nem nagyon tudok utána a 2 hónapos hugicájától. Nekem meg ég a pofám a többi szülő előtt, azt hiszik hogy ő alapból ilyen rossz. Pedig otthon értelmes, normális. Na jó, vannak pici problémák, mint pl. hogy nem pakol össze maga után, de ez még nem vészes.

Tudnátok valamit tanácsolni, hogy mit csináljak vele? A "3-ig számolok" módszer néha bejön, bántani nem akarom, ha büntiből nem nézheti a mesét, vagy bármi, akkor meg addig nyaggat, míg nem engedek. Akár órákon át, míg meg nem sajnálom. Segítségem nincs, a párom sokat dolgozik, meg ha lenne ideje, akkor sincs egyik gyerekkel se.

Valami ötlet?


2010. júl. 13. 13:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 3. válaszoló vagyok. :)


Voltunk egy homeopata doktornőnél és kaptunk homeos bogyót, kifejezetten erre a testvérféltékenységre. Lachensis 30Ch. Napi 1x5 golyócska 3*5 napig. Bevált!!!!!! :)))))) Béke van és nincsenek fogcsikorgatós rémálmok!!!! 4év után először alszom. Már a 4.napja este lefekszem és reggel ébredek!!!! Szerintem Te tudod mit jelent ez...

2010. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam : 3-5 napig kell adni.
2010. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. aug. 5. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!