Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Veresegyháziak, melyik óvodába...

Veresegyháziak, melyik óvodába jár gyermeketek? Melyikről mit tudtok, melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk csak egy év múlva lesz aktuális, de már en is érdeklődőm. :-)

A Meseligetirol jókat hallottam, igaz eddig mindenki akit kérdeztem ezt mondta, uh a többirol nem tudok nyilatkozni. Ez a Misszió mellett van.

Bolcsije is van, kb 10-en vannak egy csoportban. Van magán része is, egy nap a magán részen 2900 forint körül van.

Állítólag van úszásoktatás, ilyenkor egy gyerekkel foglalkozik az oktató.

Kb. Ennyit tudok róla. :-)

2015. ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Melyikről mit tudok?

Hát a kisebbik lányom nagyon menne oviba, a nagyobbik meg mindjárt kisiskolás lesz és mindketten nagyon szeretik a tejberizst :)

2015. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jól van, nem úgy értettem te:)
2015. ápr. 24. 09:39
 4/4 anonim válasza:
jaj, elnézést, akkor félreértettem, de azért remélem nincs durca, és sikerül a legjobb oviba menni a kis csöppöknek :) :)
2015. máj. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!