Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit adnátok ajándékba az...

Mit adnátok ajándékba az igazgatónőnek?

Figyelt kérdés
Protekciós lett a fim és szeretném megköszönni,mert nagyon nagy segítség ez számunkra.Nem szeretjük a hálapénzes megoldást.Pl a szülésnél se adtam senkinek semmit.Viszont ez a segítség nem lett volna kötelező.Tényleg csak szívesség alapon történt.
2014. máj. 13. 11:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Véletlen elküldtem.Szóval mivel és milyen értékben tudnám megköszönni?
2014. máj. 13. 11:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Anyósom keramikus. Sokan készíttetnek vele egyedi ajándékokat. Vázát, szalvétatartót étkészletet, kávés készletet... egyedi festéssel, bonboniert, gyümölcsös tálat.

Mennyire ismered őt?

2014. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vinném túlzásba: max par ezer forint értéket adnėk, pl ajandek utalványt, könyvet, különlegesebb csokoládét.... Arra is gondolj, hogy at kell adnod, tehat be kell vinned az oviba. Nem kellene ot se kellemetlen helyzetbe hozni.
2014. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
"Nem szeretjük a hálapénzes megoldást.Pl a szülésnél se adtam senkinek semmit" Az hogy ti nem szeretitek az egy dolog. Örülhettek nektek.
2014. máj. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell túlzásba vinni, nem a magánvagyonából áldozott rátok. Például egy nagy doboz Merci csokinak nincs, aki ne örülne! Mindenképp olyat vegyél, ami elfogy. Kerámiát semmiképp nem vennék, a pedagógusoknál szerintem hegyekben áll otthon a ilyesmi. A virág meg gyönyörű, de nincs sok haszna. Mondjuk ha virág, akkor talán cserepes, nyíló. Ha sokat akarsz áldozni, vegyél olyasmit, ami az óvodának (=gyerekeknek) ajándék, pl néhány futóbiciklit vagy labdát vagy minden csoportnak egy-egy csomag játékot, szebb rajzeszközöket, vagy fizess be az óvoda alapítványának számlájára.
2014. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Eredetileg egy nagy ajándékcsomagra gondoltam,de tartottam tőle,hogy kellemetlen helyzetbe hoznám a feltűnő csomaggal.A kerámia szerintem se jó ötlet,mert a padlása is tele lehet vele.Ajándékutalvány személytelen.Mintha egy 10-est nyomnék a markába.

Nekem a 4-es válaszoló tetszett a legjobban.Kivéve a futóbiciklit :-),mert 10.000 ft db-ja.

Azt hiszem megveszem a legnagyobb Merci csokoládét és egy kilós kávét.A többit még nem tudom.

Kedves 3-as a tesco pénztáros,a radiológus,a raktáros,az utcaseprő,az ügyvéd stb. kap borravalót?Nem kap soha.Akkor se ha kedves,vagy jól végzi a munkáját mert élvezi.

2014. máj. 13. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
én úgy szoktam ajándékot adni,hogy legyen benne egy személyesebb,és egy hasznosabb.pl a gondozónőktől úgy búcsúztunk a bölcsiből,hogy kaptak egy borítékot,amiben volt egy közös fénykép a fiammal,és ajándékutalvány.nyilván nektek nincs közös fénykép,de vehetnél egy minőségi,márkás csokit,egy fényképet a fiadról,és ajándékutalványt.végül is attól függ,hogy mekkora értéket akarsz
2014. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!