Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az oviban milyen ajándékot...

Az oviban milyen ajándékot kapnak a gyerekek karácsonykor?

Figyelt kérdés
Mi a csoportpénzből vennénk valamit, de alig van ötletünk. Segítenétek?
2013. dec. 13. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Mesekönyv? Lehet változtak a mai gyerekek, de én azt kaptam anno, és még ma is emlékszem rá, imádtam.

Sajnos anya elajándékozta, pedig pár éve átszerettem volna lapozni.

2013. dec. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igaz mi kulfoldon elunk de otletkent azert leirom hatha segit es szerintem mindenhol lehet ilyen dolgokat kapni. Nallunk ezek lesznek a karacsonyi csomagba:


Nallunk a kislanyok otthon keszitheto karkoto szettet kapnak hoember meg hopehely alaku gyongyokkel. 12 db. karkotot tartalmazott a szett es atszamitva kb. 2ezer forintnak felel meg. Gumis madzag van hozza es ugy fuzik fel a gyongyoket ahogy akarjak. Pont eleg is mert 11 kislany van a csoportba. Ilyet kepzelj el:


[link]


Kisfiuk kis osszeepitheto autot kapnak. Ez kicsit dragabb volt mert 12db. volt 3500Ft korul (4-es csomaglosba vettuk oket). A csomagba amiket mi vettunk 3 fajta osszeepitheto versenyauto volt, tehat nem fog mindenki egyformat kapni:


[link]



Szinten lanyoknak es fiuknak egy-egy mosaic matrica mesekonyv amit sajat maguk dekorlhatnak ki a matricakkal. Sajnos ezt nem tudom mennyibe kerult:


[link]


Telapo csoki, hopehely meg karacsonyfa alaku csokis keksz es hoemberes haribo gumicukor.

2013. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk csoportszintű ajándék van, nem egyéni. Új társasjátékot, lego-t, barbiekat kapnak, ami ugye közös játék, vagy készségfejlesztő dolgokat, tornaszereket.

Mivel az óvónők tudják, hogy mire lenne leginkább szükség, ezért az szk-sok velük közösen döntik el hogy mit vesznek.

Tavaly az egyik szülő komplett függöny-terítő szetteket, egy másik jó nagy fa babaházat adott a csoportnak. Mások elhozták a gyerekek megunt duplo készleteit, fertőtlenítve és szépen becsomagolva végül ezt is megkapta a csoport.

2013. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a Fakopácstól rendeltünk játékokat a csoportba, 20 ezer ft értékbe. Kapnak még két mesekönyvet. A gyerekeknek pedig csináltunk kis hógömböket, ezek egyéniek.
2013. dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi könyveket, társasjátékokat, legot veszünk.

Tavaly kaptak babákat, babakocsit.

2013. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi 2 ezret adtunk be fejenként,így lett 50 eter forintunk

én mentem az óvó nénivel vásárolni,mert tudtam szerezni 20 százalék kedvezményt

amiket vettünk:járművek(repülők,munkagépek,rendőrautó,tűzoltó,mentő),puzzle,logo colorino,kang-a-roo,fa kalapács készlet,bio trio,babilon,bowling,farm és dzsungel állatok,konyhai kiegészítők,edények,zöldségek

2013. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy-egy picike színezőt kaptak csak. Sokkal jobb volt így, mert a pénzt inkább közös ajándékra költötték, ami bent marad az oviban. Szuper állatkórházat és legót vettek. Szerintem így sokkal jobb, mint pl tavaly, mikor két karkötőt kaptak meg még nem is tudom mit, mert már nem emlékszem rá. Értelmesebb megoldásnak tartom, ha egy jobb, de közös ajándékra megy a pénz.
2013. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!