Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Amikor lemondom az ebédet 1-2...

Amikor lemondom az ebédet 1-2 napra akkor azt a következő hónap befizetőjéből levonják?

Figyelt kérdés
Volt a múlt hónapban két napunk de nem vontak le most semmit, akkor minek kell lemondani?

2013. szept. 23. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor mondod le es adott intézményben mi a szabály ra. Nálunk pl ha hétfőn szólt az ember, hogy kedd szerdán nem megy a gyerek, akkor csak a szerdait tudtak lemondani, a keddit fizetni kellett. Mondjuk nálunk simán el lehetett vinni, ha vitt az ember etelest
2013. szept. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Reggel 9-ig lehet a másnapit lemondani és le is mondtam de úgy látom feleslegesen :(
2013. szept. 23. 09:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor szólj, hogy bocsi, lemondtam, mikor írjak jóvá? Lehet hogy nálatok pl egy hónappal később.
2013. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pl a szeptemberi étkezést 10.én fizettem be,pénteken nem volt oviba a gyerekem és ezt a jövőhónapi befizetésből vonják. Tehát mivel mi előre fizetünk ezért utólag vonják... Amúgy meg most amikor fizettél miért nem szóltál??
2013. szept. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is előző nap 9ig mondható le, amit a következő hónapban jóváírnak. Ha ezt az összeget nem így látod a befizetési bizonylaton, akkor mindenképpen kérdezz rá. Nem hinném, h direkt át akarnának verni.
2013. szept. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a következőben vonják le, hanem egyel utána. Tehát: aug-ban befizetted a szeptemberit. Szeptemberben x napot nem ment, de ezt majd csak október elején összesitik. Szeptemberben közben befizetted az októberit is előre, nincs még mit levonni!

Októberben fizeted előre a novemberit, és levonják, amit szeptemberben lemondtál. Érted? :)

2013. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 6-os válaszoló! Teljesen érthető amit írtál, de nálunk hónap elején van befizetés, és azt a hónapot fizetem, amiben éppen vagyunk. Van ahol egy hónappal előre elkérik a pénzt? Vagy hónap végén kell fizetni a következő hónapot?
2013. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk az egész városban (Pécs) úgy megy, hogy a hónap első felében a következő hónapra fizetünk (pl. most 14-én kellett fizetni a novembert). Nem hiszem, hogy azt a hónapot fizetné valahol az ember, amiben épp van, mert akkor az első napokon még ki sincs fizetve az ebéd és már megesz a gyerek?

Tehát aug-ban kellett befizetnem az első hónapot, szeptemberben kezdett a fiam.

2013. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!