Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha felvettek az óvodába de...

Ha felvettek az óvodába de mégsem oda akarom vinni akkor szólni kell nekik?

Figyelt kérdés
Vagy majd észreveszik ha nem mentünk? Olyan kellemetlen. Szívem szerint szólnék de valamiért olyan rossz érzés, hogy nem hozzájuk akarom vinni. Felvettek egy olyan oviba amire egyáltalán nem számítottam de nagyon örülök neki és inkább azt választanám.
2013. máj. 25. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem illő volna, mert számítanak rátok!


Üdv egy két gyermekes Anyuka

2013. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen szólj.

gondolj arra, hogy fog örülni egy anyuka, akinek a kisgyerekét elutasították, aztán most jön a levél, hogy mégis befér a helyetekre :)

2013. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Le kell mondani. Mondjuk nem értem hogy vettek fel a gyereket két óvodába is, mivel ez nem lehetséges, hacsak nem magán óvodárol van szó.....
2013. máj. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szólj már csak azért is, mert így tényleg valakinek lesz hely,akit esetleg elutasítottak.
2013. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egy hozzánk közelebbi városban is felvettek egyházi óvodába. Akkor odaszólok már csak azért is mert a kicsinek meg lehet, hogy szüksége lesz az ottani bölcsire. Csak olyan kellemetlen, úgy örültek, hogy beiratkoztunk. Egyébként ahová nem akarom vinni ott lasszóval fogják a gyerekeket az óvodába. :) (Bp.XV.ker)

Köszi a válaszokat!

2013. máj. 25. 11:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, már csak azok miatt is, akiket elutasítottak. Így egy hellyel több lesz.
2013. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És miért van ott kevés gyerek?
2013. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gondolom sok az ovi és viszonylag kevés a gyerek a kerületben. Mondjuk biztos is, hogy sok az ovi, kb.800m-ként van egy.
2013. máj. 28. 16:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ez akkor szerencsés helyzet a családoknak!:)
2013. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Persze hogy szolni kell!! :)
2013. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!