Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogy alakult az első beszoktat...

Hogy alakult az első beszoktatós nap nálatok az oviban?

Figyelt kérdés

szept. 2. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi szerdán kezdjük de visszajövök leírni, illetve olvasgatni :)
szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bementünk, kb egy órát voltam bent, addig papírokat töltöttünk ki, egyeztettünk pár dolgot, majd eljöttem egy órára, aztán hazajöttünk.

A csoport egy része nagyon sírt, volt akinek hívták a szüleit, hogy menjenek hamarabb, az én lányom nem sírt, eljátszott szépen.

szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyerek úgy elvolt, hogy hazaküldtek, menjek vissza ebéd után. Megtettem, jól érezte magát. Mesélt. A vártnál jobban. 😊
szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi nem volt, első nap le se szart a gyerek, senki nem sírt. Ma meg már beadtam, elindult játszani az ovónő 10p hazaküldött.
szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1es vagyok.

Az első nap egész jó volt. Reggel annyira érdekelte a szoba, meg a többiek, hogy köszönni se köszönt csak besétált. Délben volt egy kis sírás, fáradt volt már. Délután mesélt sokat, jól élte meg.

Ma nem volt gond mindaddig, amíg meg nem látta a kaput. Mondta, hogy nem akar menni, maradjak vele. Rendezett egy nagyobb ordítást, az óvónő fogta le míg kijöttem, elvileg rúgkapált össze vissza, amit el is hiszek, itthon is szokta :D kb fél óra alatt lenyugodott, ugyanúgy 11fele colt egy kis sírás, semmi nem jó. Akkor is fáradt volt már.

Holnap is hasonlóra számítok még.

szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!