Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Költözünk pont ovibeiratkozask...

Költözünk pont ovibeiratkozaskor masik varosba, lehet ebbol gond?

Figyelt kérdés
Kisfiam decemberben toltotte a 3-at, most fogja kezdeni az ovit szeptemberben. Ahol jelenleg lakunk (juli kozepeig, de az uj albiba szerzodes szerint mar juli 1-tol leszunk) felvettek oviba, azonban beiratkozni nem iratkoztunk be, mert 2 heten belul koltozunk lenyegeben egy 50 percnyire talalhato varosba. Mivel meg lakcimkartyank nincs az uj helyre, illetve a szerzodesunk is csak elsejetol lesz "ervenyes", igy azt gondoltam, varok elsejeig, es akkor kezdem el intezni az uj hely korzetes ovijaba a beiratkozast. Vagy rosszul teszem? Lehet baj, hogy egyelore nincs sehova beiratva a kisfiam?
jún. 25. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a legtisztább, ha felhívod azt az ovit, ahova majd a költözés után járatni akarod, és beszéld meg velük, hogy mi legyen, ne csak várakozz!
jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De be van íratva most is, a távolabbiba. Én bemennék az új oviba.
jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én minél hamarabb elkezdeném intézni, felhívni a másik ovit, stb., biztos ami biztos, ki tudja milyen problémák merülhetnek fel, legyen időtök.
jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Intézkedj minél előbb. Szólj mindkét oviban, lehetőleg írásban, hogy nyoma legyen, mert ha nincs a gyerek óvodában, mikor kellene, akkor bevonják a gyermekvédelmet. Nyilván nem lesz belőle ügy, de nálunk erre szülőin külön kitértek, hogy ne akarjunk ilyen miatt felesleges köröket futni.
jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az új ovit is, és beszélj a régivel is, így korrekt számítanak rá.
jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is most fogunk költözni, de lakcímkártyánk még valszeg néhány hónapig nem lesz. Pont azon a héten volt az óvodai jelentkezés, mikor megtaláltuk az új albérletet, így már rögtön abba az óvodába adtam be a jelentkezést, leírva röviden a sztorit. Felvették, már be is irattam, sőt már szülői is volt. Jelezd minél előbb mindkét óvodában, felesleges várni.
jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!