Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Hogyan zajlik egy örökbefogadás?

Hogyan zajlik egy örökbefogadás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Noha még nem vagyok az életem azon szakaszán, hogy gyereket vállalják, őszintén érdekel az örökbefogadás témája.

Nagyon szeretnék majd gyereket nevelni, ha majd eljön az én időm és képes leszel mindent megadni a számára. A bökkenő viszont az, hogy tőlem a gyermeknemzés fogalma elég távol áll. Mivel aszexuális vagyok, így sajnos ez nem jöhet nálam szóba. Azon gondolkodtam, hogy ha majd szeretnék gyereket, akkor valószínűleg örökbefogadnék.

Nagyon jól esne, ha valaki lenne olyan kedves, hogy leírja, hogy hogyan is zajlik ez a folyamat. Hogyan lehet kivalásztani a nemet? Mennyi időt vesz igénybe? Hogyan lehet megnézni, megismerni a gyerekeket örökbefogadás előtt?

Válaszokat előre is nagyon köszönöm!

18/L



aug. 19. 20:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Újszülött volt, 11 hónapot vártunk rá.
aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!