Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha 5 napja nem evett semmit a...

Ha 5 napja nem evett semmit a lányom és az antibiotikumot is kihányja, akkor érdemes kórházba menni vele?

Figyelt kérdés

Én eléggé tartok a kórháztól, pláne amilyen egészségügyi helyzet van manapság.

Voltam már egyszer vele hasmenés kiszáradás miatt a kórház sürgősségin, de sem infúziót sem injekciót semmit sem kapott. Hazaküldtek azzal, hogy vírus.

Most már lassan 1 hete görcsösen köhög, hétfő óta egy falatot sem eszik. A kúpot kinyomja, a szájon át beadott gyógyszert azonnal kihányja.

Inni iszik. Ez nem effektiv hányás-hasmenés vírus, hanem barmi ami a szajahoz er visszaoklendezi es kihanyja a gyomortartalmat.

Tegnap latta a gyerekdoki, Ospamox szirupotirt fel neki, de kihanyja..

Szerintetek mit tegyek?

Nem kéne neki infúzión át "enni" adni?

Vagy antibiotikumos injekciot beadni?


2019. márc. 23. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy fáj a torka és azért nem eszik? Mit mondott a gyerek orvos?
2019. márc. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Gugli, releváns orvosi ügyelet/ kórház telefonszám, telefon, bepötyögöd az ott talált számot es ezt a kérdést egy az egyben felolvasod a vonal másik végén levőnek és amit ő mond, azt csináld.
2019. márc. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A helyi ugyelet bekuldte a korhazba.
2019. márc. 23. 11:24
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan bevinném.
2019. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Igen, kórház, vagyis az ügyelet. Mondjuk ha tegnap voltatok orvosnál és ezt itt mind elmondtad, érdeke s, hogy nem váltott antibiotikum injekcióra az orvos. Nálunk már az első kihányt tabletta után injekció volt.


Kiszáradással amugy egészen biztosan nem küldték haza, max kiszáradás veszéllyel

2019. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Akkor most mi a kérdés? Szót fogadj e orvosnak? Csináld e amit orvos mondott?

Csak mondom az agárdi szülők kaptak családilag 15 évet mert nem vitték kórházba a gyereket ... de ott ülnek a vádlottak padján az oltásellenesek is mert nem hívtak mentőt a gyerekükhöz, mikor igen akkor már késő volt. De te tudod. Ha tartasz a kórháztól-senkit nem fog ez érdekelni, a gyereked ettől még meghalhat, téged meg lecsuknak.

2019. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Én már rég bent lennék vele!!!!!
2019. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Indulunk!
2019. márc. 23. 12:17
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mért csak tegnap vitted orvoshoz?? AZt elmondtad hogy mindent kihány? Szerintem nézesd meg
2019. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Okos döntés. Minden jót es mihamarabbi gyógyulást.
2019. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!