Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, hogy én majd szingli...

Normális, hogy én majd szingli anyuka szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Nincs gyerekem még, de én úgy érzem hogy nem szeretnék férjet. :D Úgy vettem észre hogy az ilyen anyukák közelebb is kerülnek a gyerekekhez. Nem azt mondom hogy soha nem szeretnék majd kapcsolatot, de ameddig a gyerekem kicsi lenne, szeretnék csak vele ketten lenni, és egyedül nevelni. Ez normális hogy így érzem?
2019. márc. 2. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
nem
2019. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
De igen normális. Van egy ismerősöm aki bírónő és mivel látta milyen csúnya válások stb vannak, teherbe esett valakitől megtartotta, felnevelte és a lány mostmar országos bajnok. Így bele gondolva biztos nem lehet rossz.
2019. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Anyukám is így volt. 4,5 éves voltam, mikor meggondolta magát. Ott ba$zta el az életem.... Meg a sajátját is, de az az ő baja. Nekem meg nem vot választásom.
2019. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nem normális.
2019. márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem.


A gyereknek szüksége van az apjára is.

2019. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az a része normális, hogy nem szeretnél férjet, de az, hogy azért nem, hogy közelebb kerülj ezáltal a gyerekedhez, az nem. A gyerek érdeke nem ez, és nem feladata az életed hiányosságait pótolni.Nem tudom hány éves vagy,de az írásod alapján még fiatal lehetsz.Tapasztalat függvényében ez még változhat bármilyen irányba.Nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni ebből a mostani érzésedből.
2019. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem normális!

Miért akarod megfosztani a gyermeked attól, hogy legyen apja is?

Tudod milyen xar csonka csaladban felnoni?

2019. márc. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nem normalis!


Egy gyereknek mindket szulojere szuksege van.


Az, hogy azt latod a kornyezetedben, hogy ez normalis ettol meg nem lesz az.


Meg fog valtozni errol a velemenyed, elobb vagy utobb. ;)

2019. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem nem normális addig, amíg nem tőlem lesz. Bérapaságot vállalok, "vicc" jeligére.
2019. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha normális szerető párt találsz akkor nem akarsz szingli anya lenni, ha barom az apa, akkor ne szülj gyereket.

A gyereknek NORMÁLIS szülőre van szüksége. Nem minden áron apára, vagy anyára.

2019. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!