Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három éves gyereknek emésztetl...

Három éves gyereknek emésztetlen darabok a " nagydologban? "

Figyelt kérdés
Bocsi a részletekért, de úgy veszem észre hogy kb. egy hete szinte teljesen emésztetlenül jön ki az étel, mi lehet? Valami allergia ?
2018. nov. 11. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Ha eddig nem volt allergiás, akkor csak nem.. nem volt beteg? Nem változott az étrendje?
2018. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*egyébként ugyan allergia nem hiszem de sok más dolog kialakulhat, szóval ha semmi se indokolja, akkor említsd meg dokinak, mit ajánl, elküldi-e gasztrora.
2018. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez minden ételre jellemző vagy pl. kukorica? Hányszor van széklete egy nap és milyen állagú? Fáj a hasa?
2018. nov. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most kb. 1-1,5 hete, napi 3 szor kb. , es ugy veszem eszre minden. Kicsit higabb is. Meg pelusos, igy jol latom. Eddig semmi ilyen gondja nem volt, jo evo volt mindig is.
2018. nov. 11. 23:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt bármilyen változás az étrendjében? Elsősorban az allergénekre gondolok, mint tej, glutén. Ha nem, akkor valószínűbb hogy valami enyhébb bélfertőzés. Adjál neki probiotikumot. Ennyi idősen mi BioGaia Protectist szedtünk. Ha 1-2 hét alatt nem szűnik akkor utána kell járni. Az emésztetlen kaja, és a többszöri széklet is arra utal, hogy túl gyorsan halad át az étel a tápcsatornán, nincs idő a teljes emésztésre.
2018. nov. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszi szepen!

Nem volt semmi uj, mindent evett amit eddig is, akkor lehet tenyleg valami fertozes.

2018. nov. 12. 09:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Lepontozás + 1 komment: Tejallergia nem 3 évesen derül ki.. a glutén bár allergén, a búzaallergia sem 3 évesen derül ki. A cöliákia az már más, bármelyik korcsoportban, csak az meg nem allergia. (Nem jobb ez se) De egy mezei felsőlégúti betegség is okozhat ilyet (hasi nyirokcsomó gyulladás aki utána szeretne nézni), antibiotikumot ha kell szedni meg főleg, a sérült bélflóra miatt, de anélkül is. De lehet még emésztőrendszeri fertőzés is nyilván.

1-es és 2-es voltam

2018. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem pontoztalak le, senkit sem pontoztam, nem szoktam, szerintem elég dedós dolog , mindenkinek köszönöm aki írt.
2018. nov. 12. 10:17
 9/9 A kérdező kommentje:
Soha életében nem szedett semmi gyógyszert , nem is volt beteg, és csak most jött ez. Viszont minden reggel müzlit eszik egy éves kora óta, ( azt kér mindig ) , úgyhogy ma nem adtam neki , mert úgy láttam mintha az lenne benne emésztetlenül ... bár nem hiszem , hogy van összefüggés , hiszen ugyanaz van benne amit eddig is evett, darált aszal gyümölcsök, darált magvak és gabonák. Viszont most ez másfajta kb. két hete vettem az Aldiban, na mindegy Kipróbáltam , most nem azt adtam neki.
2018. nov. 12. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!