Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért mindig az apuka nyakában...

Miért mindig az apuka nyakában űl a gyerek? Ez olyan apuka kiváltság? Mert nem emlékszem hogy anyuka nyakában láttam volna gyereket

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert mi még nem találkoztunk az utcán :-)

Én sokszor viszem a gyermekem a nyakamban, és anyuka vagyok :-)

De az esetek nagy százalékában valóban az apukák szokták nyakukba venni a gyereket, ebben igazad van.

2010. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mire apu nyakába ül a gyerek, addigra a gyerek iszonyú nehéz, így egy 45 kilós anyuka nem szívesen viszi, csak babakocsival.


Nálunk inkább hátizsákszerű cipelőkében van, mindketten visszük. Én úgy nézek ki vele, mint egy szerencsétlen turista.

2010. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:) Igen,apai kiváltság.Fiamat 9 hós kora óta nyakban viszi,most 18 hónapos a fiú,és 16 kiló...hheeehe,kár volt rá szoktatnia.
2010. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk úgy van, ha apa viszi akkor a nyakában van, ha én akkor a kezemben viszem. Nekem nyakba a 13,5 kg nagyon sok lenne.Meg alacsony vagyok és vékony, így bizonytalan is, mert elég mozgékony a leányzó.Apa erősebb ő bírja úgy vinni.Neki úgy könnyebb.
2010. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!