Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintem hazudik nekem a...

Szerintem hazudik nekem a barátnőm. Nem is hasonlít rám a gyerek. Hogy jöjjek rá hogy én vagyok-e az apja?

Figyelt kérdés

Akkor amikor mondta hogy terhes már akkor fura volt mert mi mindig védekeztünk.

Szerintem nem az enyém.


2018. jún. 24. 13:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Na... nem hasonlit rad; akkor mar nem is a tied.. ez jo.

Figyelj ez aztan a vilagon semmit se jelent. En no vagyok, van ket gyerekem, es kepzeld annyira nem hasonlit ram a lanyom, hogy tobben azt hittek a babysittere vagyok... most hogy belegondolok; lehet hogy nem is en vagyok az anyja :D

2018. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
A lányom a férjemre és a húgomra hasonlít :))
2018. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha bizonytalan vagy, nyugodtan csináltass titokban apasági vizsgálatot. Azért titokban, mert az tényleg gáz lenne, ha barátnőd végig hűséges volt hozzád, te meg alaptalanul hűtlenséggel vádoltad meg. Ha te vagy az apa, megnyugodhatsz, és nem kell fölöslegesen agyalni. Ha nem, akkor jobb, ha minél hamarabb kiderül. Gondolj csak bele, milyen durva lenne ezt 5-10 év múlva megtudni.


[link]

Itt a jeligés duó teszt ára 55.000 Ft, otthon le tudod venni a szájnyálkahártya mintákat magadtól és a gyerektől is, 5 munkanapon belül megvan az eredmény. Igaz ez bíróságon nem állja meg a helyét, de ha esetleg az jönne ki, hogy nem te vagy az apa, akkor lehet pereskedni, és a bíróság fogja az anyát kötelezni a hiteles tesztre, aminek már ő fogja fizetni az árát, hiszen tuti bukó.

2018. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Apasági teszt.

Egyébként a nem hasonlít rád a gyerek még nem mérvadó, főleg babaként, meg főleg mert simán örökölhet olyan géneket a nagyszülőktől amik bennetek nem jöttek ki.

2018. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bence!! Remélem nem te vagy😂😂😂 Menjünk apaságira, leperelem a gatyádat is 😂
2018. szept. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amúgy viccen kívül, az exemmel mi is védekeztünk, tabi és óvszer is volt, és most itt szuszog mellettem a 6 hónapos kisfiam. Aki jönni akar, az fog is, láthatóan. Ha nem vagy biztos, két megoldás van szerintem. Egyik az apasági, másik az idő, később azért biztos fog rád hasonlítani, ha a te gyereked. Amúgy bizalom nulla láthatóan, elég furcsa, hogy így még egy pár vagytok, így szerintem semmit nem ér az a kapcsolat.
2018. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!