Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintem hazudik nekem a...

Szerintem hazudik nekem a barátnőm. Nem is hasonlít rám a gyerek. Hogy jöjjek rá hogy én vagyok-e az apja?

Figyelt kérdés

Akkor amikor mondta hogy terhes már akkor fura volt mert mi mindig védekeztünk.

Szerintem nem az enyém.


2018. jún. 24. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Szerinte meg igen... 1-1


Jó drága DNS vizsgálattal kideríthető.


Szép kis kapcsolat lehet...

2018. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mi honnan tudjuk? Én speciel nem láttam a barátnődet senkivel. :) Csináltass apasági tesztet.

Egyik védekezési módszer sem biztos és a gyereknek nem kell okvetlenül rád hasonlítania, örökölhet pl. nagyszülőtől is külső tulajdonságokat.

2018. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel barátnőt említesz, ezért, ha azt akarja, ismerd el a gyermeket sajátodnak, te pedig kételkedsz, a barátnődnek kell megindítani az apasági pert.

Ha tévedett, ő fizet. Ha nem, akkor te fizetsz.

2018. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha a barátnőd perel téged gyerektartásért (mert nem akarod elismerni a gyereket) vagy ha te akarod megdönteni az apaság vélelmét (a gyerek 3 éves koráig lehet, ha már aláírtad az apaságit), akkor a bíróság elrendeli az apasági tesztet, amin kötelező részt venned, és amit végül azzal fizetettnek ki, akinek igaza volt. Vagy rákeresel a google-ben, hogy apasági teszt, kiválasztasz egy céget valami szempont alapján (leírják, mi kell hozzá - nyál vagy vér- és hogy vállalják-e névtelenül, bár akkor felhasználni sem tudod az eredményt, na meg, hogy mennyibe kerül) és megcsináltatod ott mindenképp saját pénzen.
2018. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nabasszus, még jó, hogy mi terveztük a gyerekeket. Máskülönben a férjem vajon hogy hinné el, hogy az övé mindkettő? A fiú az apukámra hasonlít, a lány rám... apjára egyik sem, egy kicsit sem.
2018. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
2018. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Hülye vagy fiam

előbb nem volt gyanús a dolog csak most hogy fizetni kell a gyerektartást?

A kérdésedre meg az a válaszom hogy először vércsoport meghatározás már azzal kilőheted ha kamuzik

utána ha nem estél még ígysem ki a játékból akkor apasági

de előre szólok inged gatyád rámegy

ha pedig elismerted magadénak még akkor sem mondhatsz csak úgy le a gyerekről

sok sikert

2018. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem hasonlít rád, még lehet a tied. Attól, hogy az apja vagy, még nem feltétlenül kell, hogy rád hasonlítson, hiszen az anyjára is hasonlíthat, meg annak valamelyik felmenőjére, illetve a te felmenőidre.


A 3 éves fiam sem hasonlít az apjára, egy darab vonás nincs benne, viszont valószínű, hogy a férjem valamelyik felmenőjére hasonlít, mivel a férjem előző házasságából van egy fia, aki a fiam féltestvére és annyira hasonlítanak, mintha mindkét szülő részéről tesók lennének, pedig csak az apjuk közös. Vagyis mindkét gyerek a férjem felmenői közt ugyanarról a felmenői ágról örökölte a külső tulajdonságokat.

2018. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy félúton kirántod a farkad, még nem védekezés... Szép kis kapcsolat!

Ha már megvan a gyerek, gondolom elismerted. Akkir szépen előveszed a gyermeked kiskönyvét, megnézed milyen vércsoportot írtak bele a kórházban a szülésnél. Kisakkozod, hogy ez kizárja-e az apaságod! Ha kizárja, nyert ügyed van, mehetsz a bíróságra és a csajod fizetheti a végén a költségeket. Ha nem zárja ki az apaságod a vércsoport, akkor is mehetsz bíróságra, csak kétséges lesz, ki fizeti a végén a költségeket.

2018. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem hasonlít a gyerek csak egy dolog. Hány olyan család van, van ahol az anyjára nem hasonlít mégsem cserélték el a kórházban.


Ha valóban rendesen védekeztetek, nem megszakítás, naptármódszer meg egyéb félsikeres badarság akkor van okod gyanúra.


Kérvényezd bíróság útján az apa kilétének megállapítását.

Ha a gyerek nem a tiéd nem kell kifizetned a tesztet.

Ha a tiéd akkor fizetsz plusz anyuka is valószínűleg megorrol rád a vádaskodás miatt.

2018. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!