Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodai kirándulásra mit...

Bucibabuci kérdése:

Óvodai kirándulásra mit vigyünk magunkkal?

Figyelt kérdés

Holnap állatkertbe megyünk lányom kiscsoportjával. Ez az első ilyen kirándulásunk, a véleményeteket szretném kérni, mit pakoljunk az útra, hogy minden legyen, mégsem legyen nagy pakkunk.

2 táskára gondoltam, lányomnak hátizsák, abban enni-inni, zsepi,lázcsillapító(tegnapelőtt orvosnál voltunk, mandulagyulladással) esőkabát egy váltóruha...

Az ennivalóban bizonytalan vagyok, 2 napig nem volt áram a falunkban, ezért bolti szalámit nem veszek, úgy gondoltam csirkemellet rántok ki, hamburgerzsömlében,kis hűtőtáskáb téve. Jó ötlet szerintetek?


2010. jún. 17. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

- a csirkemell sztem jó ötlet

- amit még javaslok rágcsálnivalónak: hámozott, gerezdekre vágott alma, esetleg ha szereti, akkor hasábolt zenge répa, karalábé

- esőkabátot vigyetek, meg napsapkát, napvédőkrémet, sebtapaszt is.

- innivaló inkább több kisebb üvegben v dobozban, zacsi a szemétnek, 1 kis könyv v apróbb játék, esetleg kis füzetke és ceruza ami az utazás alatt jól jöhet

- ha esőre számítotok akkor váltózokni és cipő is legyen bennt, elvileg felsőruházat nem kell pluszban ha visztek esőkabátot


jó szórakozást!!! :)

2010. jún. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A dobozos kisüdítő helyett flakonos - visszazárhatót javasolnék, de még jobb a sima ásványvíz. Ha kiömlene mégis, nem ragad tőle minden.

Egy kis rágcsa (sóspálcika, ropi) is legyen, amivel 1-2 gyereket még meg lehet kínálni.


Esetleg még kis törülköző, nedves törlőkendő.

2010. jún. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, és zacskó hányás esetére, de ilyen inkább ne legyen. Remélem szép idő lesz!!!
2010. jún. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Limonádé, tea, ice tea, ásványvíz.

Alma, barack, szőlő.

Croissant, kakaós kifli, kalács, sajtos kifli, perec.

2010. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Közben voltam vásárolni, hisz a hűtőből mindent kidobáltam, a fagyasztó szerencsére bírta:)

Vettem sportkupakos 2.5 dl ásványvizet, 2 kupakos ivólét, hamburger zsemlét a húshoz, ropit kicsi chipset.

sebtapaszt. Gyümölcsöt nem viszünk, az almát reszelve szereti, az kilőve:)

2010. jún. 17. 14:14
 6/8 A kérdező kommentje:

Tegnap délután telefonáltak, hogy elmarad a kirándulás, vihar lesz:(

Itthon piknikelünk, míg jó idő van.

2010. jún. 18. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(

Megtartják valamikor, vagy teljesen lefújva?

2010. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szeptemberben lesz megtartva, de mi csak elvisszük jövő héten, apa is kíváncsi az új állatkertre, Nyíregyházára ment volna a kis csapat.
2010. júl. 1. 11:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!