Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnátok néhány tippet, hogy...

Adnátok néhány tippet, hogy mit vigyünk magunkkal?

Figyelt kérdés
3 napos, hosszú hétvége előtt állunk, 300 km-re megyünk 2,5 éves lányunkkal. Írtam egy listát már hogy mit vigyünk magunkkal és most megyek majd tartós élelmiszert is bevásárolni. Arra lennék kíváncsi ti mit vinnétek magatokkal rágcsálni, reggelire, uzsonnára? Ebéd és vacsora lesz.
2011. aug. 10. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy milyen körülmények lesznek, ott tudsz-e majd vásárolni, stb.

Én amit szoktam vinni magunkkal, az müzliszelet, dörmi szelet, piskóta tallér, háztartási keksz, sió gyümölcspüré, kölesgolyó - ezek fordulhatnak elő, mint nasi.

Reggelire azt eszi kisfiam amit mi, felvágott, sajt, kenyér, zöldségek, uzsira esetleg valamilyen péksüti, gyümölcs, stb.

2011. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

3 napra azért nem kell olyan sok kaja, ha kaptok ebédet és vacsorát is. Reggelire vegyetek ott péksütit, uzsira valami gyümölcsöt v joghurtot. Dobj be 1-2 zacskó kekszet és ropit.

De szerintem ne ess túlzásba, mert aztán csak hazahozol mindent.

Vigyél 1-2 üveg ásványvizet v üdítőt.

2011. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!