Más szülő is fél néha a jövőtől?
Figyelt kérdés
Hogy hogy tudjuk felnevelni, rendben lesz-e minden, meg tudom-e majd finanszírozni a tanulmányait, stb? Most jól élünk, megvan mindenünk, de úgy nyomaszt, hogy mi lesz 10 év múlva, 15 év múlva.. Már annyit agyalok rajta, hogy szinte beteges. :( Más is van így?2010. jún. 16. 22:43
11/11 A kérdező kommentje:
Valamelyest megnyugodtam, hogy nemcsak én érzek így.
Ma a játszótéren egy agresszív kisfiú körbebiciklizte a lányomat, aki ugyan nem egy félős gyerek, de összerezzent, ahányszor a fiú "odagurult" hozzá. Kár, hogy ilyesmiktől sem tudom "megvédeni". Mostmár egész életemben őérte fogok aggódni? :)))))
2010. jún. 17. 14:07
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!