Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kislányotoknak...

Másfél éves kislányotoknak van már akkora haja, hogy vágni kellet?

Figyelt kérdés

Úgy el vagyok kenődve, nálunk nem akar nőni a lányom haja. Főleg elől nem, frufruja még mindig akkora, mint 3 hónapos korában :(( Hátul már nő, erősödött, sűrűsödött, de elől semmi.


És a sors fintora? Férjemmel mindketten dús, erős hajjal rendelkezünk.


2010. jún. 13. 23:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Kellet = kellett (bocsi, késő van már).
2010. jún. 13. 23:43
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk is csak hátul meg a fülénél nő most hogy meleg van összekötöm neki de nagyon lassan nő és nem szeretném folyton vágni neki mert tuti hogy nem igaz hogy attól nő ha vágják....
2010. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. :) Nálunk nincs mit összekötni sem, mert még mindig olyan pici a haja. Talán hátul már lehetne csinálni neki egy vékony 1 cm-es kis csutakot, de az még elég bénán nézne ki. :)


Furcsállom, mert a környezetünkben lévő másfél éves kisfiúknak sokkal nagyobb "loboncuk" van, mint az én kislányomnak. Remélem azért ő is "meghajasodik".

2010. jún. 13. 23:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne szomorkodj! Az én kislányom 3 és fél és most igazította meg először a haját fodrász.(nem levágta csak igazitotta) mert olyan lassan nöl neki .Másfél évesen még csutka rövid fiús haja volt.Egyszerűen ahány gyerek annyi haj.Most már copfozni is lehet neki de látod mi is ennyit vártunk.ne idegeskedj ezen majd szépen megnől neki.Attól még biztos kedves és aranyos. Üdv egy apuka aki alig várta,hogy szép hosszú hajú lánya legyen de már rájött,hogy nem is annyira számít.
2010. jún. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia,ne szomorkodj!A barátnőm kislányának semmi haja nem volt,ezt komolyan mondom és szegénykének kerek,nagy fejecskéje van,igazán nem állt jól neki,hogy haj nélküli és ezt nem bántásból mondom.A barátnőmnek és a férjének is jó minőségű haja van.A kislány most négy éves és GYÖNYÖRŰ.Kinőtt a hajacsaka,erős és sűrű és picit hullámos is!Nagyon szép bájos arcocskája lett tőle.
2010. jún. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg ne szomorkodj, mert a Te lányodnak lesz a legszebb haja. Az én lányom már 18éves lesz, amikor 1éves volt nem volt haja, irigyeltem azokat akiknek 1évesen hátul göndörödött a kislányuk haja. Nálunk is a páromnak és nekem is nagyon sok hajunk van. Aztán 2éves kora körül elkezdett nőni, ne tudd meg milyen haja lett. Gyönyörű sürü, göndör és olyan volt mintha melirozva lenne, mert szőke csikok voltak benne. Akkor is és most is csodálják, szó szerint a haját. Azoknak a kislányoknak, akiknek 1évesen volt hajuk és göndörödött, mindnek silány, egyenes haja lett. Szóval ne csüggedj, mert a Te lányodnak szép haja lesz.
2010. jún. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15 hónapos, most kedzett nőni valamennyire, de szerintem még vagy egy évig nm kell vágni.
2010. jún. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, annyira aranyosak vagytok, teljesen meg vagyok hatódva!!! :) De a legjobban apukán, aki írta, rájött, nem is annyira fontos ez! :))) Köszönöm még egyszer!!!! Szép napot mindenkinek!
2010. jún. 14. 13:34
 9/9 anonim ***** válasza:
az én lányom 2 éves, de 1 éves korától rendszeresen fodrász vágja a haját, kb 5-ször vágta már. Nagyon gyorsan nő a haja és sűrűsödik, erősödik is most már. Muszáj vágatnunk, semmilyen csatot vagy gumit nem tűr meg... :(
2010. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!