Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen szandált vettetek...

Milyen szandált vettetek 2-2,5 éves kislányotoknak?

Figyelt kérdés
Mennyiért és hol?
2011. máj. 24. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Deichmann, Bobby shoes, teljesen rendben van a márka, cipőnk is volt már többször ilyen, meg a tavalyi szandálunk is, és elég olcsó, 3 - 4 ezer Ft között vannak, ha kifutó darab, akkor még sokkal olcsóbb is.
2011. máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia,


igaz én a kisfiamnak vettek, de volt csajos is. Deichman, van Adidas+Nike, előbbi 4,500 Ft, utóbbi 6,000.


Ági

2011. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a Deichmannban vagy a Humanicban szoktam vásárolni, mert azok vannak közel. De szerintem bármilyen cipőboltban lehet jókat venni. Csak kínait ne vegyél, azt majd oviban ráérsz, játszós cipőnek. Most még nagyon fejlődik a kis lábuk, kell a jó.

Mindenképp olyat vegyél, ami tartja a bokát és van benne harántemelő. Kb. 3-5 ezer körül már lehet jót kapni. És jó, ha tépőzáras, mert azt már a kicsi is tudja kezelni.

Az én lányom most 2,5 éves és ilyen szempontok alapján vettem szandit neki a múlt héten, 4800-ért.

2011. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Néztem én is Bobby Shoest, semmi bajom vele, a cipője is oylan volt, de valahogy még azt sem tudom, milyen színűt vegyek.

Van lila, de az lehet túl kötött.

A rózsaszíntől már falra mászok. Tavaly fehér volt, meg a zártabb nyári cipője is fehér.

Humanic-ban múltkor nem láttam semmi jót vagy csak nagyon drágát.


De nem nagyon akarok 5E ft nál drágábbat venn. Még nagyfiamnak is kell szandált vagy valami nyári cipőt vennem.

2011. máj. 24. 09:01
 5/8 A kérdező kommentje:

ezek közül melyiket vennétek?

[link]



vagy néztem még ezt:

[link]


24-es a lába amúgy

2011. máj. 24. 09:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szerettem volna 5.000 Ft alatt megúszni,de a kicsi lányomnak sok próbálgatás után ez volt a legkényelmesebb.


[link]

2011. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok elöl zárt szandált.

Amit kinéztem a Deichmann-ban (4990), abból 24-ig van, és kiderült hogy már 25-ös szandál kell a kisláynomnak, az összes 24-ről majdnem lelóg a lába.

2011. máj. 26. 08:36
 8/8 A kérdező kommentje:

Végül ilyet vettem:

[link]


És már 25-ös kellett:-))

2011. máj. 26. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!