Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Debreceni anyukák: kaptatok...

Debreceni anyukák: kaptatok már értesítést a bölcsődébe felvételről?

Figyelt kérdés

Vannak ismerőseim, akik már több, mint egy hete magkapták az értesítést, hogy felvették őket, de hozzánk még nem érkezett levél. Ti megkaptátok már? Van, aki még nem?

(Esetleg - mivel az oldal anonim -, ha valaki válaszolna, jó lenne: akik megkapták a levelet, azoknak oda sikerült bekerülni, ahova elsőre szerették volna, illetve: kapott valaki elutasító levelet is?)

Köszönöm, ha válaszoltok!


2010. jún. 4. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem debreceni, hanem budapesti vagyok, nem tudom ez számít-e valamit, de még én sem kaptam. Elvileg május 31-ig volt a beiratkozás, én úgy gondolom jövő héten max. meg kell, hogy kapjuk, ha nem, akkor bemegyek megkérdezni. De még hagyok egy kis időt.
2010. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi azért, hogy írtál!

Nálunk április végéig kellett beadni a jelentkezési lapokat, de mondták, hogy május folyamán, vagy inkább már június körül értesítenek.

2010. jún. 4. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Érdeklődék,hogy melyik bölcsibe iratkoztatok?

Mennyi idős a gyermeked?

Sajnos választ nem tudok adni a kérdésedre mert nekem még nem megy bölcsibe a kisfiam viszont voltam én is egy bölcsibe május végén és elküldött az igazgatónő,hogy jövő év májusba nem tudják felvenni a kisfiam és próbálkozhatok más bölcsibe de májusba sehova nem fogják felvenni.Én meg nem tudom mit fogok csinálni mert májusba vissza kell mennem dolgozni és senkire nem tudom bízni a gyereket.:(

2010. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hát ez sajnos pech, ahogy a második válaszoló járt, az én lányom is májusi, most töltötte a 2. évét, nekünk szerencsénk van, mert nagymama tud rá vigyázni szeptemberig. Egyébként ha májusi születésű a gyereked, akkor még az elmúlt évek szabijait kiveheted, ami nem kevés, én május 20-tól vagyok állományba és majd csak július 5-től kezdek dolgozni. Vagy Te már a szabadságod kivétele után mennél vissza májusban?
2010. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

14:37-es válaszoló

Nekem is megvannak még a szabijaim.Május 13-tól július elejéig lennék szabin.Ezzel nincs is probléma csak azzal,hogy utána szeptemberig még mindig van majdnem két hónap,és nem tudom senkire bízni a gyereket.Nagyszülők még dolgoznak egyik sem tudja bevállalni,semmilyen segítségünk nincs:(ráadásul a bölcsibe azt mondták,hogy szeptemberben sem biztos.Akkor pedig tényleg nem tudom mit fogunk csinálni,ha szeptemberbe sem veszik be.

2010. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kicsit régen néztem már a gyakorit. Szóval én több helyre is jelentkeztem, mert tényleg teljesen tele vannak a bölcsik. 2-3-szoros túljelentkezés. És én is úgy vagyok, hogy már most is állományban vagyok, augusztustól pedig tényleg dolgozom. Szóval egy hónapot valahogy meg kell oldanunk, a férjem, az anyukám segítségével, de nem lesz egyszerű, mert egyiküknek sincs túl sok szabad ideje. A bölcsi szeptembertől lesz, de én addig nem tudom húzni a visszamenetelt.

2010. jún. 7. 08:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!