Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiam járása nagyon...

4 éves kisfiam járása nagyon "csámpás". Lábfejét befelé fordítja, szinte már akadályozza a járásban a szinte összeérő lábfej. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd el gyermekortopédiára, időben kell elkezdeni az ilyen kezelést.
2010. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérj időpontot ortopédiára minél előbb.
2010. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ma megyünk ortopédiára, de a háziorvosunk szerint nincs sok értelme...ezért tettem fel a kérdést, ha lenne más ötlet.

De azért köszi !

2010. jún. 2. 08:22
 4/6 anonim ***** válasza:
ne hallgass az orvosra, akkor szerinte minek van az ortopédia? Főleg ha már szinte a járását is akadályozza. Majd légyszíves írd meg mit mondtak, mert bár nekünk szerencsére nincs ilyen problémánk, de nagyon kiváncsi vagyok mi ilyenkor a teendő! Első voltam.
2010. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És miért gondolja a doki, hogy nincs sok értelme?

Egyébként már szerintem sokkal hamarabb vinni kellett volna. Talán 2 évesen. Vagy akkor még nem volt ilyen?

2010. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az ortopédián lúdtalp elleni talpbetétet ajánlottak.A háziorvos szerint az ott felírt betét durva, fémből van és a gyerek nem fogja hordani,ezért nem látta értelmét. Most számítógépes talpbetétet fogunk készíttetni,ami sokkal kényelmesebb, esztétikusabb s persze drágább is, de nem számít!Remélem eredményes lesz! :-)Köszi, sziasztok!
2010. jún. 4. 08:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!