Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tejfehérje allergia lehet?

Tejfehérje allergia lehet?

Figyelt kérdés

A lányom 3 éves elmúlt. Elég sűrűn van hasmenése. Jó étvágya van. Nem lázas. Nincs kiütése. Viszont 1 hete megy a hasa. Holnap viszem be neki a székletmintát a laborba hogy kizárjanak mást. Akiknek van tejfehérje allergiás a családban. Mik jellemzőek? Tünetekbe olvastam a hasmenést, de nálunk más tünet egyenlőre nem mutazkozik.

Segitenétek?


2017. nov. 26. 12:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Köszönöm, ha megírod, hogy mi lett az eredmény. Drukkolok nektek, hogy minden rendben legyen.

2017. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha allergia vizsgálatra megy valaki, az tuti hogy több allergiát is megállapítanak. A mérték szerintem a fontos. Ez a glutén-laktóz-vega-ilyenolyan allergia már divat lesz lassan.
2017. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Laktózallergia, az.....

És igen óriási divat..

Vagy 10 sort töröltem, nem akarok itt nyafogni. Örülj, hogy nem tudod milyen ez, azt se, hogy milyen egy ételallergiás vagy gluténérzékeny gyereket nevelni. (A laktóz nem allergia, hanem intolerancia, nem teljesen mindegy)

2017. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja és nem, egészséges gyereknél csont negatív egy allergiateszt.
2017. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Elhiszed neked 12es válaszoló hogy nem divatozok egy 3 évessel. Nálunk sosem volt a csaladban ilyen jellegű dolog. Egyedül én vagyok a macska illetve a kutyaszőrre allergiás.

Rosszindulattal.irtad amit irtál. Utálom az ilyet. Nem tudom a kivetkező hozzászólás is a tied e de egyáltalán nem szeretném ha bármi ilyen jellegű problémája lenne. Mi az hogy divat? Megirom majd az 1 válaszolónak ha megjött az eredmény, de időközben beutaló is kell ugynogy lesz még egy kanyarom a doktorhoz. Eddig az sem kellett legalábbis 2 évvel ezelőtt. Na mindegy. Ment a zöld kéz

2017. nov. 27. 14:24
 16/16 A kérdező kommentje:

Ja és még annyit mondok neked aki óriási divatnak nézed ezt. Gluténèrzékeny gyerekkel nem találkoztam.még nagyon sajnálom hogy van ilyen. A vegán étkezés megint teljesen más..... Azt ne keverjük már össze akkor azzal ahogy irtad hogy intoleráns valaki valamire.... az egy választott étkezési forma nem pedig úgymond tiltólistás mint a tej-illetve gluténérzékenység, mert a vega igenis ehetne húst meg tejterméket. Nekem ne mutasd be miért lesznek vega emberek én láttam elég embertelen módon tartott állatot levágasra várva illetve tejelőt, sőt az első 10 legokosabb állatba benne van a disznó és a tehén is, tehát tudják hogy vágni viszik őket sok helyen elég könyörtelen módszerrel.

A gluténérzékenység bizonyára embert próbáló főleg ha a saját gyerekedről van szó ez vonatkozik a tejfehérje allergiára is. Ebbe a családba senki nem vega meg érzékeny a kérdésem ezért irányult ide mert házipatikák és társairól a neten nem tudtam meg sokkal többet.

Úgyhogy légyszives ne legyél gonosz ember van elég itt a földön.

2017. nov. 27. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!