Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » MIt játszotok bent ilyen...

MIt játszotok bent ilyen idöben 2 év körülivel? Engem már most kikészített. És egész nap egyedül leszünk.

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Rajzolás, festés, gyurmázás, mese könyv nézegetés, mondóka tanulás, dia vetítés, mese nézés, stb. Vagy csak szimplán vond bele a házimunkába: locsoljatok virágot, rakjátok be a ruhát a gépbe, keverjen palacsinta tésztát, stb. Persze lehet hogy nagyobb macera mintha egyedül csinálnád, de lefoglalja a kicsit. Csinálj neki dohányzó vagy étkező asztal alatt bunkert, kirakózzatok, tornázzatok.

Mi is próbálkozunk elviselni a rossz időt a két és fél évesemmel :-)

2010. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi. Már nagyon nem birja ezt a bezártságot. 3napja nem tudtunk kimenni.
2010. jún. 1. 11:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólót még kiegészíteném kicsit. Mi még ezeken kívül szoktunk bújócskázni,amit imád, takaró alá bebújik, párnák közé, én bújok el, ő keres meg, ő bújik el, vagy el kell bújtatni. Játszok a plüsseivel, kitalálok kis történeteket, bohóckodva, ezt is élvezi. Fogócskázni, labdázni, építőzni, táncolni, be szoktam neki hozni a motorját, bicijét, rollerét, megmosom és azzal is nyomulhat kicsit bent is.

Nehéz bent tartani, de valami érdekeset mindig megpróbálok kitalálni. Muszáj. Majdcsak jó lesz már az idő.

2010. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

én is csak kiegészíteném az előttem válaszolókat.

labdázunk (gurítjuk), régi telefonnal "telefonálunk", lufival játszunk (erősebb fajtával nehogy kidurranjon), és kihasználtam a rossz időt arra, hogy elkezdtük a szobatisztaságot tanulgatni 22 hónapos lányommal, éshát 1 hét alatt eljutottunk odáig, hogy nappalra nem kell pelus csak alváshoz.

2010. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
14.17-esnek. Gratulálok!!! Annak idején én is erre használtam a rossz időt és nekem is egy alatt sikrült a nappali szobatisztaság. Lehet értelmes dologra is fordítani az ilyen időt:))
2010. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm, de az érdem a kislányomé, ha Ő nem akarta volna, akkor nem erőltethetem.
2010. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én jól beöltöztettem, esőkabát, gumicsizma és egy órát kimentünk amikor nem nagyon esett. Muszáj egy kicsit levegőzni, én is megbolondulnék itthon egész nap.
2010. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
épp ma vettem neki én is gumicsizmát. A lányom nem halad a szobatisztasággal, 16 hónapos kora óta bilibe kakil (vagy wc-be), de pisilni csak napi 2 szer hajlandó (reggel és este), máskor nem akar ráülni.
2010. jún. 2. 13:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia. detto mint az elöttem szolok. es miert nem mentek ki? Szerintem nem vagytok cukorbol es egy felora kint az esöben ugralva jol lefarasztja es utana mar könnyebb rajzolgatni meg gyurmazni. Ami ugye inkabb agyfarasztas mint fizikai.
2010. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
persze azért mi is kimegyünk, de nem gondoljátok, hogy ugyanannyi időt tudunk így kint tölteni esőben?!. Egy jó kis megfázást nem akarok kockáztatni, abból nagyobb baj is lehet.
2010. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!