Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 15 hónapos (körüli)...

Más 15 hónapos (körüli) gyerkőc is van aki kemény 8 kiló?

Figyelt kérdés

Gyerkőcöm ennyit nyom. :-( Utál enni, nem is eszik. Mindegy, nem is erről akarok keseregni csak érdekelne, hogy más kisgyerek is éldegél -e ilyen pici súllyal és nálatok mi a helyzet?

1. Rossz étvágyú és azért ennyi a súlya? Vagy eszik mint a gép, csak nem hízik?

2. Nektek nem aggódik a dokitok?

3. Ti nem vagytok rosszul, hogy milyen kis vézna?


2010. máj. 30. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Anyatejet sem eszik?
2010. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sosem akart szopizni, menekült a mellem elöl. :( Tápszeres volt kezdetektől fogva.
2010. máj. 30. 19:48
 3/10 anonim ***** válasza:
12 hónapos a lányom és 8kg. A doki szerint minden rendben van vele, és én sem aggódok. Nem eszik túl sokat, viszont rengeteget mozog. A testvére ennyi idősen már 10kg volt. Mind a ketten 3,2kg-al születtek.
2010. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csak ismerettségi körből van. sajnos ott kb. ennyi idősen derült ki, hogy lisztérzékeny. a kislány is csak 8 kg volt 15 hónaposan. most 5 éves és 14 kg. iskolára kellene híznia 6kg. na mindegy, nem ez a lényeg. rossz evő a mai napig, de eleven, értelmes, nem beteges, az érzékenysége miatt diétán van, de nem változott a súlya.
2010. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 20 hónapos és 9 kiló. Nem rosszevő, viszont nagyon mozgékony, energikus gyerek, véznának se mondanám pedig 90 centi ehhez a súlyhoz. Apja is én is vékonyak vagyunk, így ez nála genetika.

Szerintem Ő így jó ahogy van, én attól lennék rosszul ha mondjuk 15 kiló lenne...

2010. máj. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Csak azért mert a doki nálunk sokáig károgott, hogy felszívódási zavaros tutira, vigyük gasztrodokihoz. Nem vittük, mert nem akarjuk kitenni azoknak a vizsgálatoknak. Én is és a férjem is ceruzabél alkatúak voltunk, engem nem is akartak iskolába engedni a kicsi súlyom miatt.

Csak kíváncsi voltam vannek-e még ilyen kis súllyal hasonló korúak. :D

A miénk nem is élvezi az evést, csak egy muszáj dolog amin túl kell lenni, beletúr kétszer, eszik két falatot és a cél, hogy mehessen tovább a dolgára... :( Még az a trükk jön be leginkább, hogy viszek le kaját a játszóra és ismerős anyukának odaadom, h kínálja meg a gyerekemet mintha tőle kapná. Bezzeg olyankor kell neki...

2010. máj. 30. 21:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Ovono vagyok, a csoportomban 15 honapostol 2,5 eves korukig vannaka gyerekek nem egy, nem ketto, 8-9 kilo, persze megvan a masik veglet is, aki meg kb 20-25 kilo. Szerencsere egyik sem beteg, megha a 25 kilo ilyesztonek is hangzik, nem az! Nem szamok alapjan kell gyereket nevelni. Szerintem semmi okod aggodalomra, ha a kicsi maskulonben egeszseges.
2010. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lányom 2 éves és 10kg. Semmi baja, szép jó alakú, nem vézna lány, eszik is rendesen, ilyen fajta.
2010. máj. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lányom 18 hónapos 8,5 kg.Szintén utál enni, viszont annyit mozog, hogy alig bírom szemmel követni, már abban elfáradok.:)

A doki tanácsára kivizsgáltattuk a gasztrón.Az eredmények szerint teljesen egészséges, nincs semmilyen allergiája sem felszívódási zavara.Egyedül a vérvétel volt durva.

Nem vagyok rosszul.Sokkal jobban zavarna, ha dagi lenne.

2010. máj. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 15 hónapos lesz a héten és 8600 gr. Most kórházba kerültünk,mert elesett és beütötte a fejét, és ott eléggé keveselték a súlyát, úgyhogy egy csomó vizsgálatra elküldtek meg vért is vettek tőle, hogy kiderüljön nincs-e valami baja. 1 éves korára kellett volna megtriplázni a súlyát,úgyhogy most olyan 10-11 kg-nak kellene lennie.A házidokink is már egy csomószor elküldött vérvételre és vizeletvizsgálatra, de nem találtak semmit. Én meg hiába mondom,hogy ha jön a foga nem akar enni, meg egész nap mozog, meg most beteg is volt. Nem értik,csak szajkózzák hogy mennyinek kellene lennie. De egy csomó ismerősöm van akinél ugyanez a helyzet,hogy állandóan vizsgáltatják a gyereket miért nem éri el az elvárt súlyt. Vicc,hogy nagyobb korba meg már pont az szokott lenni a bajuk, hogy kövérek a gyerekek.
2010. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!