Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vegyek már most bundás bélelt...

Vegyek már most bundás bélelt bakancsot?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre a tegnap, hogy kislányomnak már kicsi az őszi átmeneti cipője. Nem tudom most mit tegyek, milyent vegyek neki. Már lassan itt a tél egy pár nap mulva, de nekem ma vennem kell neki másik cipőt. Milyet vegyek? Szerintetek is jó ötlet már most megvenni neki egy meleg téli bakancsot, és inkább legyen meleg a lábának, mintsem hogy szorítsa órákig a kis cipő a pici lábát?
2008. okt. 18. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
én biztos most vennék bakancsot mert inkább legyen melege a lábának mint sem fájjon neki a cipöben.
2008. okt. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Megyek is veszek neki. Én is így gondoltam.
2008. okt. 18. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már most bundás bakancsban járatod, akkor mit adsz rá ilyen enyhe időben mint a mai? Én sima magasszárú cipőt vettem a lányomnak és ha lesz igazi tél akkor veszek bundásat. Az enyhe időben hamar befülled a kis lába a bundás csizmában.
2008. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha kicsi a cipő mindenképp vegyél neki nagyobbat, de a bundásat én sem ajánlom. Befülled a lába és akár gombát is okozhat rossz esetben. Azért elég enyhe idő van még a bundás bakancshoz. Tudom hogy drága a kiscipő, meg hát hipp hopp kinövi, de az időjáráshoz megfelelőt vegyél, és majd csak télre bundás bakancsot.

Nem könnyű ez, de hát ez van!

Esetleg még az jutott eszembe, hogy vehetnél neki egy számmal nagyobb enyhébb cipőt és lehet hogy még jövő tavasz elején jó lesz rá.

Ha meg most megfelelőt veszel, és pár hónapig tart akkor is van egy lehetőséged, hogy eladod valakinek és az árából veszed majd meg a bundásat. Vagy esetleg erre a kis időre vehetsz neki olcsóbbat, vagy használtat. Mégse annyit adsz ki.

2008. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm. Végül is a magas szárú mellett döntöttem, de nem bundás, mert lehet nem is lesz igazi tél. Akárhogy döntök úgyis drága mulatság ez a cipő téma sajnos.
2008. okt. 30. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!