Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen méretű bakancsot...

Milyen méretű bakancsot vegyek a fiamnak, hogy legalább tavaszig kitartson?

Figyelt kérdés

Most 17 hónapos.20,5 most a lába,21-es szandijai vannak.

Nem tudom eldönteni milyen méretű bakit vegyek neki.

Amikor az első cipőjét megvettem 18-as volt,de egy hónap alatt kinőtte,így jártam a következő mérettel is.Most mintha nem nőne neki annyira látványosan.Azt sem akarom hogy nagy legyen neki,de szeretném ha tavaszig kihúzná.Én gondoltam a 22-es bakira,bár vastagzokni.Hát nem is tudom..


2010. aug. 29. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 21-esek a szandijai,akkor bakancsból mehet a 22-es.Sokkal nagyobbat nem igazán tudsz venni,mert nem fog benne tudni járni.Egyébként szerintem nem fog kitartani tavaszig,de hát majd meglátod milyen ütemben nől a lába.
2010. aug. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Ha most 21-es van neki, téli bakancsot 23-ast vegyél, főleg ha vastag bundásat akarsz. Vastag harisnya, 1, esetleg 2 zokni.

Ha a méret márkátől függően más, cipőfűzővel mérd meg a talpa hosszát, arra számolj 1,5 centit és úgy mérd az új cipő belsejét.

Nekünk 23-as lábunk van, télre 25ös csizma lesz.

15,5 hós kislány anyukája

2010. szept. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!