Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A nagyon szép gyerekeket bántják?

A nagyon szép gyerekeket bántják?

Figyelt kérdés
En ugy vettem eszre hogy regebben ilyen mertekben nem szamitott a kulso a kisgyerekeknel. De az meg hagyjan, hogy a gyerekeknel, de mostanaban mintha a szuloknel is egyre inkabb tema lenne, hogy kinek a gyereke hogy nez ki. Es mintha mar nem is a csunyacska gyerekeket cikiznek hanem a szepeket. Ti vettetek eszre ilyet?
2017. márc. 8. 13:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Semelyik gyereket sem csak az anyja latja szepnek, kisgyerekeket mindig dicserhetik hogy de szep. NINCS olyan anyuka ismerosom, aki ne meselte volna legalabb egyszer, hogy mennyire dicsertek a gyereket hogy jaj de szep :) De tenyleg. Meg olyan anyuka is akinek kifejezetten csunya gyerkoce van.....hogy miert? Mert a szepseg relativ.
2017. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
4%
A fiam kivetelesen szep, kisbaba kora ota modellkedik. Meg semmi negativ megjegyzest nem kaptunk ez miatt.
2017. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%
Mifelénk semelyik gyereket nem szólnak meg a külseje miatt, max amiatt ha verekedős, csúnyán beszél.
2017. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még én sem tapasztaltam. Szerintem átlagosan szép gyerekeim vannak (szépek de nem a legeslegszebbek a világon) és nem bántják őket. Én is inkább olyanról tudok, hogy a csúnyákat, ducikat piszkálják.
2017. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyukák! Mi az, hogy kivételesen szép baba, és modellkedik, meg az átlagosnál szebb.....

Múltkor láttam egy reklámba egy kisfiút, aki példaul nem volt szép szerintem, de valószínűleg mások meg nagyon szépnek látják. Ez mindig relatív.

soha nem vettem még észre, hogy szép gyereket csúfolnának. A kis majmokat, akiket anyuka bazárimajomnak öltöztet, na azokat csúfolják.

2017. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a 10-eshez, én ugyan nem pontozok le senkit, de megmosolygom az ilyen "mások is azt mondják a gyerekemre, hogy szép" kommenteket (igen, g.e.c.i vagyok), mert a gyerekek 70-80%-a nagyon szép 1-8 éves koruk között. Nagy szemek, hosszú szempillák, pelyhes haj, sima és ránctalan bőr, csintalan tekintet és mosoly, hát kevés gyerek nem szép ebben a korban :)


Amúgy csak nagyon csúnyácska gyerekre nem mondom, hogy szép, de még őket is megdicsérem, hogy milyen aranyosak és helyesek... Van egyáltalán olyan ember, aki egy szülőnek azt mondja, hogy nem szép a gyereke?

2017. márc. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!