Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » MIvel játszik a 16 hós gyereke...

MIvel játszik a 16 hós gyereketek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok elsősorban, hogy veletek mivel szeret játszani. labda,kukucsjáték stb.. ötleteket szeretnék, konkrét játékok is jöhetnek.

2017. márc. 3. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Kukucsjáték, egymásnak gurítjuk a dömpert, mondókázás, könyvből kérdezi mi micsoda (nem szószerint kérdezi, csak mutatja és néz rám kérdőjeles szemekkel), vagy fordítva hogy én mondom ő mutatja, formabedobó közös játék azóta is, mutatni kell hova dobja, leginkább ezek. Ugyan nemsokára 18 hós, de ezek hónapok óta kedvencek.
2017. márc. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

Labdakkal minden mennyiségben, autokkal, duploval.

Szereti a kukucs jatekot es szeret babazni is. (altatja, eteti)

14,5 hos-lany

2017. márc. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

15 és fél hónapos a fiam, leírom mi miket játszunk.

Már hónapok óta a hajtogatós könyvek a kedvencei. Ebben nézegeti a dolgokat, allathangokat utanzunk, elmondom neki mi micsoda. Szinten a könyvből kerítést csinálok köré, majd beguritom neki a kocsikat, ő meg ki. 😊 Mondokazok neki. Mostanaban kezdett el formabedobozni, gyűrű piramisra felhúzza a karikákat. Összerakom neki a legot, ő meg szetszedi. Szoktam neki parnakbol bunkert építeni, oda bebújik, kukucskál. Ilyesmiket játszunk. Én is kivancsi vagyok a válaszokra.

2017. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Könyvek nézegetése, pár verset nagyon szeret elolvastatni, néhol csak a képek érdeklik. Lovagoltatós játékok, várépítés (maxi blocksból), formabedobós játék (egyedül is megy neki, de izgibb, ha asszisztálok hozzá), a telefonomon állathangos játék. Mondókák, énekek, amikhez társul valami mozgás (pl. Csip-csip csóka). De bármi más játékával is szoktunk együtt játszani.
2017. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!