Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 evesen beiratni teniszre korai?

3 evesen beiratni teniszre korai?

Figyelt kérdés

Szeretnem, ha teniszezne, 3 evesen szeretnem beiratni.

Valaki akinek ekkor kezdte a gyereke ?


(En uszo voltam 8-18 eves koromig)


2017. jan. 8. 01:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

munkahelyemen visszük a 3 éveseket is teniszre, de nem csinálnak semmit ők még, az 5-6 évesek sem képesek olyan koordinált mozdulatokra még, hogy tényleg megüssék a labdát.

nem hallottam olyanról, hogy 3 évesek teniszen nem fognak ütőt, csak a bemelegítés első része van ütő nélkül, utána ütőn a labdával sétálnak a pálya körül, stb :)


nem gondolom, hogy lenne értelme, vidd el egy jó alapozó tornára, sokkal ügyesebb lesz attól a teniszhez 6-7 éves korára :)

2017. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Apukám teniszedző volt (anyukám, és nagybátyám meg versenyzett), nekem kötelező volt teniszezni. 4 évesen kezdtem, főleg ügyességi feladatok voltak eleinte ütővel labdával, de emlékszem, hogy ekkor még nem élveztem, mert a legkisebb ütő is túl nehéz volt nekem (igaz ez 30 éve volt, lehet azóta vannak már könnyebb ütők is). Szóval kezdeni lehet korán. Viszont amit már többen is írtak az a döntő, hogy a gyerek szeret-e járni rá. Nekem erőltették, sose szerettem igazán, abba is hagytam tizenévesen.
2017. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Koszi a ket utolso hasznos valaszt!

Eroltetni semmikepp nem fogom, csak annyi, hogy nem szamitogep elott ulo elhizott gyereket akarok nevelni. Kiprobalhat szaz fele sportot is ha akar, es majd valaszt.

Itt ahol elunk egyebkent altalanos iskola 5 evesen kezdodik, es ket sport kotelezoen bele van epitve a tantervbe.

2017. jan. 9. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!