Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Horkolás el fog múlni, vagy...

Horkolás el fog múlni, vagy csak az orrmandula műtét a megoldás?

Figyelt kérdés
15 hónapos,már kicsinek is horkolt,akkor azt mondta a védőnő,hogy valószínű nagyobb az orrmandulája mint kéne,de rendeződni fog.de még most is horkol,érdekes hogy nem mindig,és nem tudom igazából mi váltja ki nála.félek,hogy csak az orrműtét segít.volt akinek elmúlt esetleg?
2010. ápr. 23. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
hát az orrmandula visszanő,de kirpbólhatjátok,csak nagyon nem fog szeretni egy-két napig.Az orrmandula műtét azért nem leányálom,mondjuk még most nem emlékezne rá, de azért az nem kellemes.
2010. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi.nem szeretném kipróbálni,csak arra voltam kíváncsi másnál is volt e ilyen is tényleg elmúlik a horkolás,műtét nélkül is.de azért köszi a válaszod.
2010. ápr. 23. 10:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak 8 évesen vették ki az orrmanduláját, mert nagyon sok problémát okozott és horkolt is. De előtte meg lehet próbálkozni egy homeopátiás orrcseppel, nem tudom mi a neve, mert nagyon hosszú és nyelvtörős, de az a lényege, hogy elsorvasztja a megnagyobbodott orrmandulát, felér egy műtéttel a hatékonysága. Próbáljátok ki!
2010. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!