Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nehezen szokik az oviba a...

Nehezen szokik az oviba a lányom. Hogy segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Sajnos az elmúlt évben csak felnőttek között volt, vagy velem, vagy dédivel, mamával, unokatestvéreivel. Biztos közrejátszik ez is, de gondolom lehet még rajta segíteni.
2010. ápr. 23. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! mennyi ideje jár oviba? Hogyan indultok reggel? Te hogy viszonyulsz az elváláshoz? az óvónők mit mondanak? Meddig sír, mikor otthagyod?? egy óvónő anyuka
2010. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiamnak majdnem 1 év volt míg beszokott!!!!Mára már ott tartunk,hogy nem tudok elég későn menni érte!Annyira jól érzi magát ott!!!Sokat kell vele beszélgetni,én saját élményeimről meséltem neki mindig,fél évig jártam érte délben és ebéd után hoztam haza.Aztán egyszer csak megérett az ovira és minden más lett szinte egyik napról a másikra!!A türelem a legfontosabb és persze meg kell kérdezni az óvónőket is mire gondolnak??Lehet,hogy nem olyan vészes a helyzet!
2010. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Első: 2 hónapja. Vidáman indulunk, énekelünk az oviig. Átöltözés, puszi, aztán a szoba küszöbén teljes nézetváltás. Megkukulás, földbegyökerezés. Akkor nem sír, de van, hogy napközbe pityereg.

Második: köszönöm a választ, ezek szerint tényleg a türelem a legfontosabb, előbb-utóbb majd beszokik.

2010. ápr. 23. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!