Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babám nagyon nehezen...

5 hetes babám nagyon nehezen büfizik és ha nem sikerül, akkor a gázok miatt fáj a hasa, hogyan segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg etetés közben nem teljesen vízszintesen tartani, minél jobban függőleges helyzetben van nyeléskor, annál intenzívebb lesz a bélműködése és nem puffad majd fel szegény.
2010. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Infacolt adsz neki?
2010. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ahogy váltottunk más tápszerre el is múltak neki a görcsei. Az infacol mindig visszajött neki.
2010. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Megpróbálom akkor nem teljesen oldalt fektetni!


Szopizik, így csak hozott anyagból tud dolgozni szegénykém. Az én étkezésemmel nem függ össze a hasfájás, csak a büfivel.


Infacolt ma este hoznak nekem. Hogyan adjam? Étkezés előtt vagy után?

2010. okt. 25. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Az Infacolt minden étkezés előtt adhatod neki.
2010. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi!


köszi mindenkinek!

2010. okt. 25. 17:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is az volt a baj, hogy nehezen büfizett, de 7-8. héten már sokkal jobb lett. Én nem adtam neki semmit, hanem etetés közben többször büfiztettem. Próbáld ki, hátha...:)
2010. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom hogy próbáld szopi közben többször büfiztetni, vagy ha végképp nem jön a büfi, akkor tedd utána hanyatt, és 1 perc múlva vedd fel, hátha úgy kijön.

Infacolnak kell 1-2 nap mire kifejti a hatását, bár nálunk nem jött be.

Esetleg még próbálkozhatsz Gripe Water-rel, nálunk az volt a megváltás. Olyanokat büfizett tőle, hogy lobogott a hajam:) 1 hónapos kortól adható, szóval már megpróbálhatod azt is.

2010. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az Aloés Activator vált be.Kicsit drága, de megéri,mert sokáig elég.Az én lányom sem büfizett az elején, sőt néha még ma sem, de egyáltalán nem fáj a hasa.Ezen kívül ánizsmag teát is adok neki.Az is hajtja a szelet.:)
2010. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!