Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kids club angol vagy Helen...

Kids club angol vagy Helen Doron English?

Figyelt kérdés
Kinek melyikről mi a véleménye? Kislányom most kezdte a nagycsoportot és szeretném, ha elkezdenénk picit angolt tanulni, játékos formában, alap dolgokat. Itthon már próbálkoztunk, de nem sokáig érdekelte, talán csoportban jobban kedvet kapna hozzá. Helen Doron Englisht őszintén szólva drágának tartom, legalábbis amit hallottam róla. Van valakinek tapasztalata a Kids clubról, illetve a helen doronról? Milyen a módszerük, milyen gyakran tartanak órát, mennyi az áruk...
2016. szept. 4. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bátyámék kislánya járt a Helen Doronra.

1 évig járt,de nem volt sok haszna neg drága is volt.

2016. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a Helen Doront végigjártam, és szerintem egy jó alapot adott. Azt hiszem heti egyszer volt óra, az árról nem tudok nyilatkozni, mert már régebben jártam..
2016. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!