Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek mikor hagyta el a cicit...

Kinek mikor hagyta el a cicit a gyereke, ha még 16 hósan is bőven igényelte?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A ngyok 2 éves koruk körül (24 és 25 hónaposan), a kicsi még cicifüügő, de ő "csak" 19 hónapos :)) Maguktól hagyták el, nem kellett őket leszoktatni :)
2010. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én drága kisfiam is 16 hónapos és ő is rendszeresen kb. napi 4-5x cicizik még.Volt egy időszak pár hónappal ezelőtt,hogy "megrémültem".De tuti saját maga leszokik róla ha eljön az ideje!
2010. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20 hónaposan, de ekkor már 6,5 hónapos volt a kis pocaklakó, megváltozhatott az íze... :o) Én nem akartam leszoktatni, gondoltam majd együtt szoptatom őket, de nem kért többet.
2010. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én kb ekkor tűztem ki, h 18 hónaposan már nem szoptatom, így 17 hónapos kora után már egyre ritkábban adtam neki, nem ezzel nyugtattam, inkább játszottunk, v üdítőzött.

nekem volt már kellemetlen, főleg az éjszakai "támadásai"

2010. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 22 hónapos és az esti cicit még mindig kiköveteli. A reggelit, a délit simán elhagyta, de az estit nem tudom semmivel kiváltani:) A reggelinél és a délinél is trükköztem, hogy ne kérje.(Felajánlottam ezt azt helyette)Nagyon szerettem szoptatni, de már olyan fura nekem hogy ilyen nagy lány szopizik. Nincs szívem erőszakkal elvenni tőle, bízom benne hogy hamarosan abbahagyja, bár ahogyan most állunk szerintem nem mostanában lesz.
2010. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!