Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Már mindent kipróbáltunk, de...

Már mindent kipróbáltunk, de 19 hós kislányomnak még mindig nem jó a széklete! Tudna ajánlani valaki egy jó orvost Budapesten?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja volt először, hogy nem bírt kakálni! két órán keresztül szenvedett és oda jutottunk, hogy kijött az aranyere! Orvosunk tanácsára elkezdtünk egy 10 napos laevolac kúrát(+ étrend változás), mivel ez nem használt jött 10 napig a parafinolaj utána mira babavíz és ujjabb 10 napig glicerines kúp! Ez ugyahogy bevált, még néha kellett neki adnom! Eltelt pár hét és megint ott vagyunk ahol kezdtük! Orvosunk nem küldi sehova. Ha tud valaki segíteni azt nagyon megköszönném. Akár valami praktikára vagy egy jó orvost ha ajánlana valaki?
2010. ápr. 21. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok rostosat adj neki,öszibarack,baracklé,szilva is székletlazitó,kamilla tea ha megtudod vele itatni.Pesten sajnos nem tudok orvost.De érdeklődj a gasztroenterológián tudnak-e ajánlani valakit mert ez a probléma sajnos oda tarozik.3-5ezer körül vannak a vizsgálatok de szegény nem szenvedne.
2010. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem Pesten lakom, orvos ügyben nem tudok segíteni. Nálunk a Vitacolan szirup (multivitamin, 2,5 dl és naponta 5 ml kell, úgyhogy majdnem két hónapig elég) vált be,elég rendesen lazítja a székletet, bár ekkora gond nem volt nálunk.

2010. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a laevolac szirupot majdnem 6hós kora óta kapja. Táposak vagyunk, de a szilárdat is kapja. Mégis, ha egy nap nem adok szirupot, egyik napról a másikra annyira megkeményedik a kakija, hogy könnyezik az erőlködéstől.

Most 16hósak vagyunk.

2010. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanezt végigjártam, járom, ahol te vagy.

Adhatsz bármit, nem fog használni. Pszichés a dolog, a kakilás rossz élmény,addig szorongatja,míg megkeményedik és a utána nagy kínok között jön ki. 22 hós a fiam,nekünk a gyerekpszichológust ajánlották, hidd el másképp nem oldódik meg. Én is most keresek egyet.

2010. ápr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Védőnönk tanácsára már nem kap teát csak gyümölcslevet amit ha tudok itthon facsarok ki . Nálunk is felmerült,hogy lelki probléma van ez mögött, de ez maradt a végére.És mit kezd a pszihológus egy ilyen picivel? Tegnap hívott dr.nőnk és adott beutalót a sebészetre! Még ezt megvárom, hogy ott mit mondanak. Remélem ott már kiderül mi a probléma.
2010. ápr. 22. 07:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok a pszichológust ajánlotta!

Írj majd kérlek privit hogy mit mondtak, érdekelne, mert én sem tudom mit tegyek. Mi meg elmegyünk a pszicho-hoz és akkor azt meg én írnám meg:)

2010. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jól van de csak jövőhéten megyünk! Amint tudok valamit írok!
2010. ápr. 22. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!