Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Magnéziumhiány vagy mi okozhat...

Magnéziumhiány vagy mi okozhatja, hogy a férjemnek szinte már semmi türelme sincs semmihez, legkevésbé a 2 éves fiunkhoz? Mit csináljak vele, mit adjak neki? Nyugtatót?

Figyelt kérdés

Ingerült, kiabál, meggondolatlan szavakat mond,( a falhoz kenlek, csak legyél már csöndben) a plafonon van a legkisebb dologtól is.) A gyerek elesik, sír, nem akarja megenni a vacsorá, stb. Mivel dackorszakban vagyunk, ez csak rosszabb lesz,de felnőttként tudni kellene kezelni ezt a problémát, és nem rátenni még egy lapáttal.Nagyon jó apa amúgy nagyon szeretik egymást és mindig megbánja ha így viselkedik, de csak utólag.

Régen nem volt ilyen csak pár hónapja kezdte. A munkahelyét utálja, de nem tud eljönni, más dolog, ami " idegesíthetné" nincs. De szerintem ez csak egyedül nem okozhatja.


2010. ápr. 19. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! AKár vashiány is lehet ha már a magnéziumot említetted! Próbáld meg, vegyél neki pezsgőtabit, hátha észlelsz javulást. Én mindenféleképp leültetném beszélgetni a férjemet ha így volnánk, vagy legalább kezd el mondogatni hogy nézd hogy viselkedsz saját gyerekeddel, és hogy neked ez nagyon rosszul esik! A munkahelyi stresszt pedig neki kell a fejében rendezni, de próbáljatok erről beszélni!!!
2010. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nálunk dettó ez a helyzet, szóról - szóra. Viszont nekünk a munkahelyi gondok mellett van más is, haldoklik az anyósom. Én vettem a férjemnek Magnezium sandoz pezsgőtablettát (zöld-fehér dobozos) és Renotív forte tablettát, ez tiszta orbáncfű, nyugtató és depresszió gátló. Tudom, hülyén hangzik, de már nagyon el voltam keseredve, de gyógyszert nem akartam. Kb 3 hét múlva kezdődött a javulás, sokkal sokkal nyugodtabb, a gyerekkel is és velem is. Nagyon örülök, hogy ezeket megvettem neki. Minden jót kívánok.
2010. ápr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a munkahelyi streszt tetőzte az apósom halála. A kislányunk akkor volt 14 hónapos, rengeteget sírt, őt is megviselte a komor hangulat, ami a temetést követte.

Egyszerüen nem ismertem rá a férjemre, folyton kiabált, veszekedést szított. Odáig fajult, hogy egyszer nálam is elszakadt a cérna és a sok felgyűlt sérelmet egyszerre adtam ki.

Megszeppent, de tudta, neki kell változtatnia a viselkedésén. Nem szokásom kiabálni, de addigra már betelt a pohár. Amikor lehiggadtam megbeszéltük, hogy mi miért történt.

Én nem vettem neki semmilyen pezsgőtablettát, semmilyen bogyót, mert nem szedte volna be. Az őszinte beszélgetésnél nincs jobb dolog. Nálunk legalábbis bevált, és azóta is ha gondja van, szól, leülünk és megbeszéljük.

A kislányunk most 2 és fél éves és imádják egymást az apjával, sokat nevetgélnek, játszanak.

A munkahely nem oldódott meg, de már nincs rajta akkora nyomás, mert arról is sokat tudunk beszélgetni.

2010. ápr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!