Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok mit szoktak reggelizni...

Nálatok mit szoktak reggelizni a gyerekek?

Figyelt kérdés
Teljesen kifogytam az ötletekből.
2016. aug. 9. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidegebb napokon melegszendvics , tejbegríz , rántotta , tükörtojás, fagyasztott kakaós csiga frissen kisütve. Sonka , kolbász , sajt körözött , méz , sajtkrém
2016. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Változó...


Zabpehely, sonkás-zöldséges szendvicsek, mézes kenyér, bundás kenyér, joghurt, kefír, tejbegríz, alma, banán, keksz, Dörmi Maci... + Béres csepp, C-vitamin...

Sajnos rossz evők, úgyhogy erősen biztatom őket, hogy egyenek valamiből. Három ovis kisfiú.

2016. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Alap a 3-4dl tej

Vagy tejbevalo izeket esznek vagy kakaot vagy siman vagy karamellastej

Emelle szendvics keksz peksuti vagy semmit sem

Nem varialom mar nagyok maguknak keszitik el :-)


Igen az 5 eves is maganak keszit kakaot vagy tejbe valot szendvicset csak neha segitek egy kicsit ha olyan van

2016. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3.5 és 2 éves ezeket eszi: vajas kenyér, májkrémes kenyér, hozzá zöldség, vagy anélkül, vajas kenyér mellé szalámi-sajt-kockasajt, péksüti nagy ritkán, tejbe gabona pehely, joghurtba gabona pehely, gyümölcs és hozzá joghurt ital, és nemrég felfedeztem egy receptet, francia pirítós, mint a bundáskenyér csak édesben, szeletelt kenyérből, na azt imádják simán és lekvárral is.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2016. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Palacsinta, gofri, előző napi süti, puding, túrókrém, tejberízs. Most ezek villantak még be.

2016. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Zabpehely, szendvics, rántotta, bundáskenyér, pirítós, virsli, gofri, joghurt gyümölcsökkel, kefírért odavannak nagyon. A tejbegríz meg abszolút nagy kedvencük.

Ezen kívül szoktam péksütiket csinálni itthon: perec, pogácsa, croissant, fahéjas/kakaóscsiga, virslis párna, túrós/lekváros táska, ja és a kenyeret/kiflit is én csinálom itthon.

2016. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!